Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt olyan, hogy akit tanúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy akit tanúnak szerettetek volna visszautasított? Miért? Milyen volt a viszonyotok? Hogy reagáltatok? Milyen lett a viszony utána?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt,de nem haragudtam rá,mert nem tudhatta előre itthon lesz-e(munkából adódóan).Abban egyeztünk meg,hogy őt szeretném,de szóljon előre 3-4 héttel,ha mégsem lenne itthon.Nekem volt "B" tervem :-)
2015. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de semmi harag nem volt, számítottam rá, mert egy hétköznap, munkaidõben tartott polgárinál ezt bele kell kalkulálni. Találtam mást, aki épp ráért.
2015. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A éttanús polgárinkon, aminek az időpontját csak két nappal előtte tudtuk meg (külön kérvénnyel eltekintettek a 30 napos várakozási időtől), anyukámat szerettem volna tanunak, de mivel hétköznap volt, nem tudott eljönni a munkájából. Nem volt természetesen harag, hiszen jött volna, ha tud.
2015. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt. Nem haragudtam volna, ha nem úgy intézi a dolgokat ahogy...

1 évvel az esküvő előtt megkértem rá, és egészen addig úgy volt, hogy ő lesz a tanúm, ameddig 1 hónappal az esküvő előtt le nem mondta, mert hogy dolgozni fog.

2 hétre rá meghívatta magát vendégként, mert mégis ráér, de addigra már a testvérem lett a tanú

Az esküvő után (amire nem jött el), találtam a facebookon egy üzenetet (amit előző este írt amit már nem tudtam elolvasni mert nem voltam otthon), hogy nincs pénze, ezért el sem jön. Nem kértünk senkitől nászajándékot, ő mégis ezzel takarózott.

Mindezt 10+ év "barátság" után rendezte meg így. Azóta ő közeledni akart hozzám, én már nem. Nem tudok megbízni benne.

2015. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!