Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szolgáltatóitok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szolgáltatóitok milyen ruhában, megfelelő ruhában jelentek meg?

Figyelt kérdés

Van olyan, akinél nem tudtak felöltözni? Egy alkalommal a fotós csaj tűzpiros feszülős hosszúnadrágban és spagettipántos topban érkezett...

Fehér-piros oké azt nem, de feketében meg lehet jelenni?


2023. aug. 10. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Fotos neha szokott full feketeben hogy latvanyilag a tobbi embernek ne legyen utban
2023. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem vendég, hanem dolgozik. Nem mindegy?
2023. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

nem, egyáltalán nem mindegy, mert egy piros nadrágban pl kivirít minden fotón, videón.

láttam már hawaii mintás gatyát viselő dj.t is... az sem normális

2023. aug. 10. 14:30
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Értem, akkor egy újabb menyaszörnyhöz van szerencsém.
2023. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
A fotost nem szokták fotozni
2023. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

#5

Nem igazán. De tagunk retteg, hogy valaki elvonhatja róla a figyelem középpontját, akár 2 percre is.

2023. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Azok engem is irritálnak akikre esküvőkön jön rá a r.banckidhatnèk hogy szebbek legyenek es nem bírjàk elfpgafni hogy most más az ünnepelt es nem ők vannak ajnározva

Tesom eskuvőjèn a bnője is megejelent tuzpiros selyemruhàban virítani. Nem értem hogy nem lehet legalánb egyszer háttèrbe vonulnia màsoknak ha nem ők az ünnepelt.


Amugy is etikett hogy nem öltözzük tul a menyasszonyt. Én is megtehettem volna hogy bevonaglok gogo tanvis ruhában platformos magassarkuban mégse tettem.

2023. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Jelen esetben egy nadrágot meg egy toppot nem gondolnék túlzott mértékű öltözködésnek egy dolgát végző fotós részéről. Biztosan nem olyan puccos, mint a menyasszonyi öltözet, hogy elvonja a figyelmet a középpontra vágyóról. Ő ott dolgozik, és valószínűleg ebben kényelmesebb mozognia, amíg fotózza az arát meg a vendégeket.
2023. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nadrag es top is kozt van kulonbség :D
2023. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Otthonkát ki fog felvenni?
2023. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!