Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lenne a legjobb megoldás...

Mi lenne a legjobb megoldás erre a hálózatbővítésre, ha a szolgáltatói eszköz nem jó, de router használata nem lehetséges?

Figyelt kérdés
A laptopom szériahibás, néha lecsatlakozik a wifiről. Nem szereti a szolgáltatói modemet. Amíg ki nem jön a frissítés ami megoldja (ami ki tudja mikor lesz), valahogy áthidalnám a dolgot. A fórumon azt írják, hogy router beiktatása megoldja a dolgot, de az nálam nem lehetséges. Valami meshre vagy access pointra gondoltam, de nem tudom mi és hogyan lehetne az. Egy olyan mesh vagy AP kellene, amit 2.5G LAN csatlakozással, és/vagy 802.11ax szabványú wifi átvitellel rendelkezik. Beállítanám hozzáférési pontnak, és a laptop azon keresztül venné az internetet, megkerülve a modemet, amivel kompatibilitása problémája van. A netem 2000/1000, a laptop wifi szabványa Wi-Fi 6E (802.11ax).
2023. júl. 2. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Kábel...?
2023. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs LAN csatlakozó a laptopon, különben nem gondolkodnék ilyen megoldáson. Teljesen felesleges volt az okoskodás.
2023. júl. 3. 08:18
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Ezt én sem teljesen értem. Kifejezetten leírod, Kérdező, hogy wifivel akarod megoldani, erre jön egy okostojás és benyögi, hogy "Kábel?".


Ezek az emberek semmire nem fogják vinni az életben, mert ezek csak okoskodnak, viszont nem okosak.

2023. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Routert miért nem lehet használni?
2023. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
A gond a LAN sebességével lesz, mert az otthoni 10G-s LAN az elég ritka router-en és AP-n is. Ha van is, az nem olcsó. Normális áron, átmeneti megoldásként csak a gigabit az, ami elérhető lesz.
2023. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4, Nem ez volt a kérdés. Miért nem lehet használni? Csak. Teljesen lényegtelen a kérdés szempontjából, hogy miért nem. De tudod mit, leírok néhány lehetséges okot, és válaszd ki a neked tetszőt.


1.) Különleges betegségem van, úgy hívják, hogy router-fóbia.

2.) Szexualitással összefüggő okok miatt.

3.) Rózsaszín routert szeretnék, de olyat nem lehet kapni.

4.) Az összes polc és hely foglalt már, router nem fér el, csak mesh vagy AP.

5.) Nem akarok routert. Hogy miért? Csak.

6.) Múltkor kiesett egy csavar a routerből, ami megszúrta a talpamat, ezért nem akarok.


Folytassam?


Írd meg nekem légyszíves, szerinted lényeges a kérdés szempontjából, hogy miért nem lehet router!?

2023. júl. 5. 15:20
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha tehetném ezer zöldet adnék a kérdezőnek! Így kell válaszolni a teljesen felesleges, a témát rossz irányba elvivő visszakérdezőknek, mint amilyen a négyes is. Elismerésem, kérdező!
2023. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges magyarázni az ilyeneknek. Ezek észre sem veszik, hogy nem megoldást kínálnak, csak problémáznak, lényegtelen dolgon. Jól írta a #3-as, aztán meg csodálkoznak, hogy ők az élet vesztesei.
2023. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Értem én, hogy dilettánsként nagy pofával kell idehányni mindent is, de felteszem az autószerelőhöz sem úgy mész, hogy miként lehetne kicserélni a hátsó ablakot, mert nem megy a klíma...
2023. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt még mindig nem tudtam meg egyeik "vesztestől" sem - hogy az egyik válaszolót idézzem - hogy mennyiben befolyásolja a kérdésre adott választ, az, hogy miért nem lehet router.
2023. júl. 6. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!