Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idővel az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idővel az esküvő előtt érdemes elkezdeni szervezni a ceremóniát?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak? Annyit tudunk egyelőre, hogy jövő augusztus végén lenne, de pontos időpont nincsen még. Mennyivel előre kell helyszínt, ruhát stb foglalni? Semmi tapasztalatom sincs, azért kérdem. Fővárosi esküvő lenne.
2023. aug. 23. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kezdjétek el, mert augusztus vége elég közkedvelt időszak.
2023. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Helyszínt, dátumot mielőbb érdemes lefixálni, mert ennek tudatában tudjátok intézni a többit (ruhabérlés, szolgáltatók, meghívók). Egy évvel előtte abszolút nem korai, sőt!
2023. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is augusztus végén volt pár éve.

A lényeg, hogy az étteremmel már szeptemberben beszéltünk, lefoglaltuk (és amikor láttam a pasi határidőnaplóját, már két évvel későbbre is volt lefoglalt időpont).

Utána mentünk a polg.hiv-ba, az anyakönyvvezető ceruzásan beírt minket az adott napra (azt mondta, így szokták), és 6 hónappal a tényleges időpont előtt be kellett aztán menni, akkor beírt véglegesre. (Aztán előtte pár héttel egyeztettük a részleteket).

Ruha nekem varratva volt, márciusban kerestem varrónőt.

Ja, még egy: Fotóst már szintén szeptemberben kerestünk és megegyeztünk vele.

2023. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A szolgáltatók (helyszín, ceremóniamester, zenész, fotós) jellemzően egy évre előre adnak időpontot, de találkoztam már olyannal is, aki 2,5 évet mondott. Ezeket már most célszerű lefoglalni, hiszen ezek a szolgáltatók egy napon csak egy esküvőn tudnak jelen lenni, nem úgy működnek, mint pl. egy cukrászda, hogy ugyanarra a napra be tudnak vállalni akár 5-6 esküvői tortát is.

A többit ráér egyébként később is, ruhát, tortát, tánctanárt, dekort mi például 3-6 hónappal előtte intéztünk.

2023. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!