Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyakönyvvezetőt lehet házhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyakönyvvezetőt lehet házhoz hívni, hogy itt az udvaron adjon össze minket?

Figyelt kérdés

Muszáj kiöltözni? Muszáj gyűrűt biggyeszteni a másik ujjára?

Télen is kijönne ide az anyakönyvvezető? Az anyakönyvvezető nem fázós ahhoz, hogy az udvarunkon ácsorogjon?


Nyáron nem szeretnék semmiképpen sem, mert utálom a hőséget.

Ha az anyakönyvvezető fázni fog, be kell jönni a lakásba? Ha már bejövünk ide, melyik helyiségben folytatódjon a ceremónia? Lehet a wcben is akár?


Mivel nincs gyűrű, ha szólunk neki hogy felejtse el azt, akkor elvileg nem is fogja megemlíteni, igaz? Gondolom nem muszáj bevásárló cetlikre szerelmes szöveget írni, majd könnyes szemmel felolvasni az unott tekintetű családunk és vendégeink előtt.

Elmondja a szokásos szöveget a csaj, aztán elég csak gyermetegen felelnünk, hogy “igen, értettük” és akkor vége is, ugye?


2023. szept. 9. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Menjetek be a hivatalba, ott van fűtés is.
2023. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 pacsi 😂
2023. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nagyon nem való neked a házasság, gyerek vagy még. Várj pár évet.

Természetesen van az az összeg, amiért kimegy az anyakönyvvezető. Ha elvállalta, senkit nem érdekel, hogy fázik-e, nem kötelező bemenni, max.a vendégek mennek haza.

Nem kötelező se a gyűrű, se a felolvasás. Előtte kell tisztázni, hogy mit szeretnétek, amit nem kértek, értelemszerűen nem lesz benne.

Az igen kötelező, az "értettük" a te esetedben nem egyértelmű, inkább ne zavard össze. Aláírni is kötelező. Más nem.

2023. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A hálóba is rendelhetitek AK-t, akár a pizzát. Nem is kell felöltözni, csak befekszik közétek és összead. Kb. 5 perc, és ott sincs. Ma már ez teljesen elfogadott dolog, a húgomék is házhoz kérték, csak ők a hátsókertbe grillezes közben ütötték nyélbe a dolgot. Nem is voltak kirittyentve, poló meg egy sort, ennyi, legalább em fáj a fejük a rokonsággal.
2023. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Úgy vélem, itthon mégis csak kényelmesebb és otthonosabb, mint a hivatalban.

Tudom, hogy elég volna a két tanú, de nálunk sajnos akarna jönni mindenki, én pedig nem szeretem a nagy felhajtást, éppen ezért gondoltam hogy praktikusabb volna mindenkinek, ha nem 30-an mennénk oda, mint valami bikacsorda, hanem egy hivatalos személy jönne ide hozzánk.


Ezen mi nem érthető?


Azt viszont nem tudom, hogy kifogásolnák-e, hogyha novemberben szeretnénk megtartani odakint.

2023. szept. 9. 11:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is szülnek gyereket a nők, minek kellene elmászni bárhova is egy vacak papírért? Novemberben viszont eshet az eső, akkor sajnos eláztok. Inkább tartsátok a konyhában.
2023. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van még jobb ötletem. A kádban állva még stílusos is lenne.
2023. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Kimegy természetesen az anyakönyvvezető bármikor, bárhova, ha megfizeted.

Első körben nektek kell bemenni a hivatalba ketten, bejelenteni a házassági szándékot, és ott megbeszéltek minden részletet, mit szeretnétek, mit nem, ő ahhoz fog alkalmazkodni. 5p alatt is le lehet zavarni.


Nálunk a kerületben :

Polgármesteri Hivatal épületén kívüli házasságkötés:

- házasságkötés Budapest II. kerület területén 70 000,- Ft + 27 % ÁFA

2023. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kimegy, de én biztosan nem fizetnék két alárásért 50 ezer forintot (nálunk ennyiért jön ki, de van,ahol több), mert derogál bemenni a hivatalba.

De ha nektek ez nem gond, hogy kb 3 percért ennyit fizettek, akkor akár otthon a tyúkólban is tarthatjátok.

2023. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

12# Tyúkunk sajnos nincs, pedig nagyon kifizetődő lenne tartani az árak és a minőség miatt, de egyéb okokból kivitelezhetetlen.

3 percig tart? Tényleg?

Akkor szerintem tényleg bemegyünk.

Azt hittem 20 perc. 3 perc alatt csaknem fogok pánikrohamot kapni.

2023. szept. 9. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!