Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az milyen esküvő ötlet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen esküvő ötlet, hogy szertartás egy rendezvényház elegáns házasságkötő termében, aztán pár perc sétára lévő magasra értékelt étteremben ebéd? Nincs lagzi.

Figyelt kérdés

Ebéden lenne pezsgő, limonádé, pogácsa, víz, bor, pálinka, sör, aztán kaja kezdésekor lenne leves az asztalon, majd mindenféle ételek svédasztalos talalásban. Desszertnek egy külsős desszertműhelyből rendelt esküvői torta.


Lenne 2 rövid beszéd ebéd elején a 2 örömanyától, a pár pedig azt követően átadna pár ajándékot (szülőköszöntő, tanúknak, koszorúslányoknak). Lenne 2 rövid esküvős játék, távozáskor pedig mindenki kapna egy apró köszönőajándékot.


2023. okt. 16. 18:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az étteremben egy külön, emeleti termet kapna az esküvős banda.
2023. okt. 16. 18:32
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretek bulizni, úgyhogy csalódott lennék, de alapvetően nem rossz ötlet. Meg hát amúgy a párról szól az esemény, bizonyos keretek közt az ő elvárásainak és igényeinek kell megfeleljen a nagy nap.


Amit leírtál az nekem személyesen nem jön be, de ettől még teljesen korrekt.

2023. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen oké, nekem vendégként semmi bajom nem lenne ezzel, voltam már hasonló esküvőn és jó volt.
2023. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek ez az ideális, akkor csináljátok így. Így tartanám a saját esküvőm? Nem teljesen. De ha meghívott lennék, nekem tetszene.
2023. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Egyre több ilyen van, és én csak ilyenekre szoktam elmenni. Ki a tökömet érdekli a gagyi zenekar, az idióta táncikálás, na meg a részeg, barom vőfény, ami a legalja a dolognak? Ja, meg ez az USA divat, hogy programok, meg feladatok, meg galambok, meg fehér páva. (Nem vicc, voltam pávás esküvőn, mai napig nem bírom feldolgozni!)
2023. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Nemcsak ilyen gagyi mulatós zenébe fojtitt giccsparádék vannak, 5-ös... Engem hívtak már jópár kifejezetten jó esküvőre, ami nem merült ki az egyenes háttal, késsel-villával evésben.
2023. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne másoknak akarj megfelelni. Amit felvázoltál, szerintem cuki, én is hasonlóan képzelem el ezt. Ha viszont valaki a nagy lagzikat preferálja, az csalódni fog, de kit is érdekel? Ez a Ti napotok, legyen olyan, amilyet Ti megálmodtatok..


Esetleg a meghívón fel lehet tüntetni, hogy a polgári szertartást visszafogott vacsora kíséri.

2023. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. okt. 16. 20:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond. Tartsátok úgy ahogy ti szeretnétek, akinek meg nem tetszik ne jöjjön el. Meghívóba fel kell tüntetni, hogy a szertartás után ebéddel egybekötott közös ünneplés lesz.

Annyi megjegyzésem van, hogy a szülőköszöntők az esküvői szertartás keretében szoktak lenni.

2023. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több ilyen van ahogy egyre csóróbbak az emberek. Nem is emlékszem mikor voltam utoljára hagyományos lagzin. Na nem mintha hiányozna. Teljesen jó amit leírtál.
2023. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!