Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány szeletes legyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány szeletes legyen az esküvői torta és milyen ízű?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok helyen próbálták már a különféle internetes oldalakon megsaccolni,de engem most személyes vélemények érdekelnek,akár már házasoktól,akár a szakmában tevékenykedő cukrásztól.


Illetve,hogy milyen ízek azok,amivel nem lövünk mellé?

Én arra gondoltam,(de ugye nem értek hozzá...),hogy mivel a miénk kisebb esküvő lesz (30-40 fő körül),így maximum két szintes lenne,alsó az valamilyen csokoládés,mert azt állítólag sokan szeretik,(bár én nem igazán ismerek ilyeneket)a felső szint pedig valamilyen gyümölcsös, tejszínes,de mindenféleképpen könnyedebb.


Te melyik tortát ennéd szívesen egy nyári esküvőn?



nov. 8. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Túró valamilyen szezonális gyümölccsel
Dobos
Csokoládé
Feketeerdő
Eszterházy
Citrom
Trüffel
Rigó Jancsi
Rákóczi túrós
Tiramisu
38 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csokis torta a kedvencem, szóval én azt választanám.
nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában 3 szintes. Gondolom akkor 8×3=24 szeletes egy torta. De ha nagyok akkor talán kijön 3x10 azaz 30 szelet.

De rengeteg torta van egy lagzin.

nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
*ja es nem egyízű szokott lenni az egész.
nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is az volt hogy csokis és tejszínes màlnás meg egy karamellas.

És melyik fogyott el legjobban? A tejszínes malnas

nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
3 szint, kulonbozo izek! Az also szint csoki legyen, mert azt szeretik a legtobben, kozepso v.ki gyumolcsos, felso meg valami dios. A lenyeg, h a legnepszerubb legyen alul. Nekunk is igy volt. Fél éve eskudtunk :) A csoki fogyott a legjobban
nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom az számít-e a mennyiség kiválasztásánál,de nem a torta lesz az egyetlen édesség a nap folyamán. A vacsora mellé lesznek svédasztalos jelleggel sós és édes aprósütemények.
nov. 8. 18:58
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Az esküvői tortából mindenkinek illő enni, és illő úgy számolni, hogy jusson is, szóval nem, nem számít, mennyi desszert lesz még.
nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon valószínű,hogy azért nem fog mindenki.Én is voltam már úgy esküvőn,hogy nem ettem a tortából,mert addigra már mással tele ettem magam.Idősek,(kis)gyerekek nem biztos,hogy annyit esznek,mint egy normál felnőtt.
nov. 8. 19:58
 9/18 anonim ***** válasza:
12%

Ezt nem hiszem el!

Kiirsz egy kérdést a menyasszonyi tortadrol, mintha mi lennénk a vendégek! Döntsd el te milyet szeretnél!

nov. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 47 fős lagzi volt, 50 főre lőttük be a tortát. De nem szintes volt, hanem sok kicsi, ami kb egy nagyobb szelet méretű. Ilyenek: [link]

Volt csokis és epres. A csokis volt a mindenféle mentes, mert ma már sokan vannak cukor-, glutén- vagy tejmentes diétán. Az epres előbb fogyott el.

nov. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!