Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 10. házassági évfordulóra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10. házassági évfordulóra, feleségnek ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátomnak a héten lesz a 10. házassági évfordulója és valami nagyon különleges meglepetést szeretne csinálni a feleségének. Valami nagyon emlékezeteset és olyat ami nem a pénzről szól, mert nem szeretné pénzzel megvenni. Várom az ötleteiteket!:)
2010. okt. 19. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Közös kirándulás egy kedvenc helyre (vagy ahol még nem jártak, vagy ahol már ketten jártak) piknik kosár, pléd, bor és jókedv (no és persze jó idő)


Állat és növénypark látogatás, utána cukrászda, közös séta, este vacsora


Színház + vacsora


Wellness hétvége (ez mondjuk költségesebb)

Wellness nap (uszoda, masszázs, élményfürdő, szolárium, szauna stb.)


Kirándulás egy vidéki kastélyba (Gödöllő, Noszvaj, Hertelendy Kastély stb.)


Virág+ kedvenc édesség


Virág+ könyv, amit szeretne


Kreatív album ( kreatív hobby boltban lehet kapni olyan albumot, saját magad díszíthetsz, rakhatsz bele fényképeket. A közös 10 évről egy ilyet összeállítani. Csak fényképek kellenek hozzá, néhány színes ceruza, ragasztó, de lehet venni dekorpapírt, azzal is be lehet vonni, de szerintem már olcsón is ki lehet hozni és örök emlék)


Menjenek el a fontosabb helyszínekre, ahol közösen jártak.(esetleg, ha ezek egy városban vannak, akkor kis cetlikkel, el lehetne küldeni a kedvest, hogy végig járja azokat a helyeket, ahol közösen jártak. Pl: a kávézó, ahol először találkoztak (ott megbeszélné, hogy a kedvenc sütijével várják), a park, ahol sétáltak, stb.


Sok sikert!

2010. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindenképpen romantika!Én nő vagyok és tudom,hogy csak ez kell.Nme tudom mennyire ne a pénzről szóljon,ma már minden pénzbe kerül.Én egy romantikus,csendes,kettesben töltős hétvégének örülnék.Nem kell 5 csillagos szálloda,vannak olcsó de jó helyek..,
2010. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az apukám megkérte újra anya kezét a 10.házassági évfordulójukon..Mondjuk a 20.-adikon is:):) (ugy látszik apa 10 évente megkéri anya kezét):)



Szerintem vidd el vacsizni,vagy főzz te neki..Legyen romantikus,azt szeretik a csajok..

2010. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Gyertyafényes vacsora majd utána egy népszerű darabot megnézni valamelyik színházban. Végül elmenni egy 6 csillagos hotelbe ahol van dzsákuzi.
2010. okt. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket:) mi is ilyenekre gondoltunk:)
2010. okt. 20. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Én is annak örülnék,ha "megkérne" újra...romantikus lenne.

(jövőre lesz)

2010. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eléggé ismered a feleséged ugyis tudod hogy mit szeret:)
2010. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!