Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten hol lehet viszonyla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet viszonylag olcsón menyasszonyi ruhát kölcsönözni?

Figyelt kérdés
Aki tudja hol lehet 20.000 max 30.000 ft körül ruhát bérelni, ne tartsa magában, köszönöm!

dec. 7. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Menyasszonyi ruha bérlésnél a viszonylag olcsó a 100-150.000 Ft körülit jelenti és már ennyiért is nagyon nehéz szép ruhát találni. A 20-30.000 szerintem teljesen irreális. Egy sima alkalmi ruha bérlése is drágább ennél. Én pont egy éve kerestem menyasszonyi ruhát és meglepett milyen árak vannak, 150 alatt nem is láttam ruhát egyik szalonban sem, pedig még csak nem is Budapesten néztem.

Szalagavatós ruhák között találhatsz olcsóbban, de az se 20-30 lesz. Ha ennyi a keret, akkor a helyedben vennék egy sima fehér ruhát, ami tetszik. Ha szépen meg lesz csinálva a hajad, sminked, lesz csokrod meg pár kiegészítővel feldobod, akkor úgy is nagyon szép lehet az összkép és látszani fog, hogy menyasszony vagy.

dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. 9 éve varrattam egy egyszerű, rövid esküvői ruhát 15 ezerért. Egy hosszú ruhát bérelni tízszer ennyibe került volna és akkor még nem kértem abroncsot hozzá. Használt ruha oldalakon nézz körül, de igényes ruhák ott is nyomott áron 100-160 körül kezdődnek.
dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőim 150-200 körül béreltek/vettek menyasszonyi ruhát. A Boglárka szalonban szoktak lenni leárazások, szerveznek ilyen nagyobb ruhavásárt,ahol időpontot kell foglalni,de akkor kapsz egy segítőt is magad mellé,aki csak veled foglalkozik.

Brutális árak vannak sajnos, én ezért fogok varratni egy szolid, elegáns fehér rucit, amit máskor is szeretnék hordani.

dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiert nem fogsz találni. 100-150 ezertől indulnak a bérlesek, de még egy szalagavatós keringőre való is 50-60 ezer a bérlés.

Nézz szét Facebookon esküvői csoportokban, mert 50-80 között akár saját csodaszép ruhád is lehet.

dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!