Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fővárosi esküvőre mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fővárosi esküvőre mennyi pénzt illik adni 2 fő esetén? Vidéki vagyok, nem ismerem a fővárosi árakat.

Figyelt kérdés

A pár 2023-as árakon kötött szerződést a szolgáltatókkal, illetve állják a szállást is. A szállás árának utánanéztem, de nem tudom, mennyibe kerülhet vajon a vacsora,torta,italok egy főre a fővárosban.


A pár egyik tagjával baráti a kapcsolat.


Ezek alapján mennyi pénzt illik adni fővárosi esküvő esetén? Köszönöm a segítséget.



márc. 22. 03:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet :)

Illetve az sem mindegy, hogy mennyit tudsz adni.

Ha minimálbérből élsz és örülsz, hogy megvannak a létszükségleti dolgaid, eltudsz menni stb.hiába a testvéred házasodik, akinek szíved szerint milliókat adnál, ha nem tudsz csak tizezer Forintot adni. (Ha időben szólnak nyilván igyekszel spórolni, de utána jöb képbe az,h milyen kapcsolat van köztetek.)

Illetve én pl.csak olyanokat hívok az esküvőre, akiknél azt se bánom, ha nem adnak semmit. Van is a rokonok között olyan, akiről tudom, hogy nem fog egy forintot sem adni, de nem is, azért hívom :)

márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!