Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen szerződésről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok egy olyan szerződésről,amit esküvő után kötnek és a lényege az,hogy ha x-ről kiderül hogy megcsalta y-t,akkor y-é lesz x össze vagyona?ti kötnétek ilyen?szerintetek ez gáz?
2010. nov. 8. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, igen, nem
2010. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kifejtenéd???
2010. nov. 8. 14:39
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Ezt gondolom:Bizalmatlanság,nem lesz tartós kapcsolat...
2010. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem kötnék. A törvény az ilyen eseteket számomra nagyjából megfelelően szabályozza. Ez már kissé kicsinyes dolog számomra.


Gyerekkorunkban anyu annyiszor ránk szólt, hogy játszunk reneden, tisztességesen. Aztán megtanultunk rendesen tisztességesen játszani. Ez vonatkozik az élet nagy játékaira is, az én elveim szerint.

2010. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tök gáz, hogy így kell megfognod a párod, hogy ne csaljon meg, meg az is, hogy már az esküvő előtt a negatív dolgokra gondolsz, hogy úgyis megcsal. Neked most rózsaszínben kéne látnod a világot! Bár biztos meg van rá az okod. Gondolom már megcsalt egy párszor. De így olyan mintha csak a pénz miatt házasodnál meg vele. Bocsi nem tudom, melyik fél vagy te, csak feltételezem. De teljesen mindegy, akkoris ez a véleményem erről. Én nem kötnék ilyet, ha engem megcsalna a férjem kidobnám, ne is lássam többé, nem kellene nekem semmi tőle.
2010. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ha vki házasságot köt,akkor elkötelezi magát.Úgy gondolom hogy onnan nyílt lapos játék van-és ez nem bizonytalanság kérdése.legalábbis nem annak érzem.ha házasodsz azért is csinálod mert így egy biztosabb jövő vár,könnyebb boldogulni bizonyos téren.Persze,ha házasságra adom a fejem,akkor nem az van elsősorban az eszembe hogy "jajj mi lesz ha megcsal"de az ördög nem alszik,nem érzem bizonytalanságban magam,de szerintem ha házasság akkor játszunk nyíltan és ennek legyen tétje.ezzel nem megkötni akarom a másikat de úgy gondolom ez fair,ha bekötöm a fejét akkor ne gyaluljon félre.(persze más ha őszintén elmondja hogy mást akar...stb,de ne titokban,sunnyogva járjon el egy harmadikhoz.persze vhol az egy öntelt dolog,de úgy gondolom vhol van értelme.
2010. nov. 8. 14:49
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

én vok az első

Sztem abszolút nem gáz ilyen szerződést kötni, a mai világban!? Eleinte rosszul jöhet ki a másik félnél a dolog,meglepődik,de ha ő is komolyan gondolja a cécót,akkor nem veszi magára. Kétszer is meggondolná,ha félre lép/ne/. Hallottam olyat,hogy úgy házasodtak össze,hogy a nő nemtudta a férjéről,hogy meleg,pedig már baba is megvolt.. Na ez a gáz!!!

2010. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ezt próbáltam én is megfogalmazni.ha házasodno akar,gondolja komolyan és ez nem egy ígéret,nem egy szívesség.ez egy kézzel fogható dolog.nem így akarom lekötni,de az én hátam mögött ne sunnyogjon senki.
2010. nov. 8. 15:00
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Én nem csinálnék ilyen szerződést, bármelyik fél is lennék a dologban. Nem tartom amúgy hülyeségnek, de feleslegesnek igen.

Nekem a házasság dolog sem jön be, ha én valakinek azt mondom szeretem és hűséges vagyok hozzá és leszek is amíg csak így érzek akkor minek házassági vagy bármilyen papír? Én a hűségem legnagyobb bizonyítékát adom neki : a szavam.


Jó jó, a mai világban alig van valaki, aki betartja a szavát, tudom.

2010. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

és nem utolsó sorban bizonyos szögből nézve,így kimutatja a faga fehérét-ha azt mondja nem ír ilyet alá.

ha aláírja komolyan gondolja,nem beszél mellé,tudja mit akar.

2010. nov. 8. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!