Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvői vacsora árának egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvői vacsora árának egy részét gáz ha utalvánnyal fizetjük ki az étteremnek?

Figyelt kérdés
Nem állunk túl jól anyagilag, viszont a párom is és én is kapunk melegétkezési jegyet üdülési csekket a munkahelyünkön, amiből félretettünk már elég sokat. Ciki lenne az étteremben az esküvői vacsora egy részét ezzel fizetni? Persze megbeszélnénk előre a tulajdonossal... Rá merjek kérdezni az étteremben, hogy mit szólnának hozzá?
2010. nov. 9. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem gáz kérdez rá. Kitudod fizetni ez a lényeg :)
2010. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz.
2010. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan kérdezzetek rá. Miért lenne ciki? Az is ugyanolyan fizetség, amit a munkátokért kaptok, mint a készpénz. Ha amúgy elfogadják, miért pont ezért ne fogadnák el?

Az lenne gáz, ha egy raklapnyi 10 Ft-ossal akarnátok kifizetni. :DDD

2010. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs benne semmi ciki.

Pénz-pénz.

2010. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz! De ha megkérdezed, a reakcióján úgyis látni fogod mit gondol.

Sok boldogságot! :)

2010. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam, rákérdezek! :)
2010. nov. 9. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi például így fizettünk anno. Előre megbeszéltem velük, hogy x összeget utalvánnyal, a többit kp fizetjük és így is lett, nagyon kedvesek voltak. AZ üzlet az üzlet, ne aggódj, valószínűleg semmi gondjuk nem lesz, ha amúgy is elfogadóhely az étterem.
2010. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megoldható, főleg, ha nem egy nagyon elitt étterem. Az étteremben ahol dolgoztam is elfogadtunk ilyen utalványokat, ha belegondolsz, egy étterembe nap mint nap kell venni dolgokat, amiket ebből is meg tudnak venni, akkor miért ne? Nem ciki, beszéld meg velük nyugodtan
2010. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is üdülési csekkel fizettük az esküvői ebédet. Előre megbeszéltük, csináltunk egy költségvetést (az ételek ára fix), az ital meg nyilván, amennyit fogyasztottunk. 10 000 Ft-ot fizettünk rá készpénzben.
2010. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Apukám még a Ferencváros Kártya kedvezményét is igénybe vette. :)
2010. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!