Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire szokták a örömszülőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokták a örömszülőket és a vőlegényt is kisminkelni?

Figyelt kérdés
Már voltam pár esküvőn és azt láttam hogy az örömszülőket és a testvéreket is elvállalják sminkelésre. Nem tudom, hogy divat-e, de a legtöbb sminkes az oldalán olyen ajánlatokat ír, hogy ezt gratisban megcsinálja. Vőlegényt is szokták? Sokan azt írják, hogy igen.
2010. nov. 11. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Örömanya persze sminkel, de hogy a pasik?

Nem tudom, nálunk a férfiakon nem volt smink.

2010. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nemrég voltam egy esküvőn és a vőlegény utólag mondta hogy rajta is volt egy kis púder na meg a szempillája előre be volt festve. nekem nem tűnt fel, de kicsit én is meglepődtem :)
2010. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A család női tagjai igen, a vőlegényt meg szerintem max. akkor, ha nagyon problémás a bőre. Gondolom,hogy a fotón jobban mutasson. Mondjuk az én férjem nem volt!
2010. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha a vőlegény sminkel, szerintem felesleges az esküvő... :)


Sminkelni nem kötelező! A húgom pl. sminket és frizurát is kért, anyukám soha nem festi magát, az esküvőmre se tette. Elvállalni bárkit elvállalnak jó pénzért, nem kell ehhez örömszülőnek vagy testvérnek lenni.

2010. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

A vőlegény sminkjét nem úgy kell érteni, mint mondjuk a menyasszonyét. Szóval nem festik ki, maximum egy kis mattítót vagy alapozót visznek fel a bőrre, és azt is általában azért, hogy az esküvői képeken ne csillogjon az arca.

A mi esküvőnkön tavaly amúgy anyukám sminkjét ingyen csinálta a sminkes.

2010. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden esküvői fotó retusálva van.A fotós nálunk eltüntette a pattanásokat,az izzadság cseppeket és a csillogó arcot is mattitotta.Tökéletesek a képek és nem került smink a vőlegényre.A kozmetikus a koszorúslányokat féláron csinálta az örömanyák sminkjét pedig ingyen.
2010. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül?
2010. nov. 15. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

65%-ot kaptam, mi volt a baj a válaszommal? Az, hogy humorizálni próbáltam, vagy az, hogy nem azt írtam, hogy mindenki ezerrel teperjen a sminkeshez?


Amúgy az én sminkem és frizurám 15 ezer Ft-ba került összesen. Nem tudom, külön mennyi. A húgomé 10 ezer volt. Mindez Pesten és profinál, nekem megérte. Vidéken gondolom alacsonyabbak az árak.

2010. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Megírnád nekem privátban, hogy mik voltak a tapasztalataid a sminkessel és a fodrásszal, menyire volt tartós és szép az eredmény, stb? Hamarosan elkezdjük ugyanis szervezni az esküvőt és jó, kipróbált, abszolút profi sminkest keresek :)


20/L

2010. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!