Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit fizettél a helyszínért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit fizettél a helyszínért hol és mit tartalmazott az ár?

Figyelt kérdés
Én egy olyan helyszínt keresek ahol lebonyolítható a vacsora, a kertben a polgári szertartás, és van szállás lehetőség azoknak akik messziről jönnek. Az ország minden területéről jöhetnek az ötletek, mert szanaszét lakik a család... :)Kérlek írjátok le mikor volt az esküvő.
2010. nov. 26. 09:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Végülis az nem nagy gond, ha szállás nincs azt meglehet oldani. :)
2010. nov. 26. 09:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Helyszínért semmit,de nekünk ősszel(idén), holt szezonban volt az esküvőnk. (amúgy azt hiszem számolnak fel vmennyit,de ez minket nem érintett)kaja-pia korlátlan 10800 Ft(ez asszem 10 órára van,után minden megkezdett óra egy 10-es pluszban)Szálloda részlege is van, az ifjú pár ingyen kapja a szobát,sztem a többieknek is tudnak kedvező ajánlatot tenni. Nagyon szép hely,kerttel,pacival,stb.

Mindennel nagyon elégedettek voltunk,kaja,kiszolgálás,vendégszeretet nálam csillagos ötös. Tata, Gottwald Hotel és Étterem

2010. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak vendégként voltam itt esküvőn (ill. egyszer vacsorázni), de csak jót tudok mondani!

Nagyon kellemes a környezet, korrektek az árak és a kiszolgálás! Az alsó rész étterem + egy teraszos rész, ami rossz időben is elszeparálható és remek tánctér. A felső szinten igényes szobák vannak. Gyerekbarát a hely, a szabadban van a gyerekeknek játszótér-szerűség, trambulin stb.

Minden hónapban van torkos szerda, így 50 % kedvezménnyel próbálhatjátok ki őket, bár csalódni nem fogtok :)

Bp-től nem messze, Csolnokon található:

[link]

2010. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Bocsánat, a torkos szerdán 30 %-os kedvezménnyel ehettek!

2010. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!