Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » El vagyok késve az esküvőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok késve az esküvőm szervezésével, ha augusztusra tervezem? 25L

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miert lennél elkésve,mi 3 hónap alatt megoldottunk mindent
2010. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3 hónappal előbb kell bejelenteni a hivatalban. a többi meg nincs időhöz kötve, pl. ruhakölcsönzés, csokor..
2010. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
dehogy!:)
2010. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

30 nappal előtte kell bejelenteni, nem 3 hónappal!


Egyébként nem vagytok elkésve, de attól függ, hogy hány fősre tervezitek, mekkora lesz a hacacáré.

Augusztus még erősen esküvő szezon, ruhakölcsönzésnél, étterem foglalásnál ezt is vegyétek figyelembe.

2010. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi május végén kezdtül el szervezni a július közepére tervezett esküvőt.

Mondjuk mi 30an voltunk.

2010. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A mi esküvőnk is augusztusban lesz és van olyan szolgáltató, aki már nem tudott minket elvállalni...
2010. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha különlegeset akartok, akkor érdemes időbe elkezdeni, hogy minden olyan legyen, amilyet szeretnétek. Mi annó januárba kezdtük a májusit és sikerült :-)
2010. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly június 27-én volt lánykérés, az esküvő szeptember elején volt. Simán megszerveztem mindent pillanatok alatt. És 75 fős esküvő volt, szóval annyira nem is kicsi. Szóval nem vagy elkésve. :)
2010. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Éttermet és zenészt már előtte decemberben lefoglaltuk. A többi ráér.

Talán még a fotóst is érdemes most elintézni, de csak ha valaki extrát szeretnétek.

2010. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szerintem sem vagytok elkésve!


Ha jó fotóst, vagy videóst kerestek, nekik még van szabad kapacitásuk augusztusra: www.vidorfoto.hu

2010. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!