Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van különbség a díszesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség a díszesebb fehér szalagavatós ruhák és a menyasszonyi ruhák között?

Figyelt kérdés
Láttam már olyan szalagavatós ruhákat, amik teljesen úgy néztek ki, mint egy menyasszonyi ruha. Azok például nem voltak egyszerűbbek, épp olyan díszesek voltak, mint egy átlagos menyasszonyi ruha.
2011. jan. 7. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a kicsit hordottabb menyasszonyi ruhákat szokták szalagavatósnak kölcsönözni. amit már nem lehet igazán jó áron menyasszonyinak odaadni.
2011. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Sztem nem a hordottabbakat szokták kölcsönözni. Egyzserűen bemennek egy szalonba és kölcsönöznek egy menyasszonyi ruhát.
2011. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Aki eléggé babonás, az úgysem vesz magára menyasszonyi ruhát, hanem más színekből választ.
2011. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Szalagavató ruha általában már régi (ez nem azt jelenti hogy csúnya meg kopott, hanem mondjuk 2-3 évvel ezelőtti trend), persze vannak a nagyon olcsó nagyon randa ruhák is szalagavatóra. Mikor én választottam nem úgy ment hogy bementem és akármit választhattam, hanem mutogatták hogy ez szalagavató ruha ilyen és ilyen árban ezekből válasszak.
2011. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Az a különbség, hogy a szalagavatós ruhának felhajtják az alját, hogy lehessen benne táncolni! Emlékszem, amikor az én szalagavatóm volt, és mentünk anyuval a kölcsönzőbe, ott mondta a néni, hogy felhajtja nekem a táncoláshoz, mert most nem menyasszony leszek.. Vagy valami ilyesmi rémlik.
2011. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én pl direkt olyan varrónőnél voltam, akinek szalagavatós ruha kölcsönzője volt. Rengeteg szalagavatós ruha volt nála. Viszont volt olyan oszt.társam, akinél látszódott hogy menyasszonyi ruhája volt. Van-e különbség? Az ára, az abroncs mérete, a hossza. Az egyik lány akkora abroncsút kapott, hogy alig bírt benne táncolni....
2011. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nincs különbség. Én egy teljesen új menyasszonyi ruhát kaptam a szalagavatómra, előttem hordta 1 csaj az esküvőjére, ő csináltatta. A menyasszony akire varrták, alacsonyabb volt nálam, tehát 10 centit a ruhához varrtak. Árban annyi, hogy ha azt mondod szalagavató akkor 10-30E ft, ha esküvő akkor meg 50. :D És az abroncsom is normális volt.
2011. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Vagy régi modell, vagy sokat kölcsönzött menya ruhákat szoktak szalagavatóra kiadni.

Van olyan szalon mondjuk, ahol van több darabos kollekció is, ha a lánysereg egyformában akar táncolni.

Mi az Ásó-Kapa szalonban kölcsönöztük, és régen sokak szép pillanatait megélttől az egész tyhűű ez még újszagú ruhákig volt minden. Anno 4000-32000ig ha jól emlékszem

2011. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
69%

Természetesen nincs különbség. Ha kosztümöt választasz az esküvődre akkor a kosztüm a menyasszonyi ruha. Ha szalagavató ruhát veszel fel, akkor a szalagavató ruha lesz a menyasszonyi ruhád. A cél az, hogy jól és szépnek érezd magad benne. Egy különbség azért lehet a menyasszonyi ruha és a szalagavató ruha között, mégpedig az ára. Egy szalagavató ruha sokkal kevesebbe kerülhet.

[link]

2011. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már értem! És jó tipp, lehet, így fogok menyasszonyi ruhát keresni, hogy szalagavatóra kell...
2011. febr. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!