Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Láttatok már valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már valamelyik szalonban ilyen fazonú ruhát (menyasszonyi/alkalmi, estélyi/koszorúslány)?

Figyelt kérdés

Ilyen turnűrös 1870 körül divatos ruha mai megfelelőjére gondolok: (természetesen kevésbé díszes, fodros kivitelben, mint itt néhány)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Eddig ezeket találtam, de nem szalonok honlapján, az elsőnek a tervezőjét sem tudom, egy külföldi honlapon találtam, hátulról nem igazán látszik, a második meg elég gyenge kivitelezés:

[link]

[link]


Még nem lesz esküvőm, csupán kíváncsi vagyok, hogy fel lelhető-e valahol ilyesmi menyasszonyi/alkalmi,estélyi/koszorúslány ruha.


2011. jan. 23. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez a fazon nekem is nagyon tetszik (a nagy abroncson mellett), szeretem a 19. századi divatot), jó lenne, ha valaki érdemi válasszal tudna szolgálni, engem is érdekelne.
2011. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sziasztok! Szalonban nem láttam, de ismerek menyasszonyi és alkalmi ruha készítőt. (Ő kölcsönözte a menyem ruháját)10 éve ismerem, azóta minden fényképről, katalógusból választott ruhát elkészített. Honlapja:www.csehmargit.hu. Referenciamunkáknál rengeteg fotó van.
2011. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

[link]

Egy másik kérdésnél találtam, olyasmi fazon, mint a kérdésben a régi ruhák, és szerintem nagyon szép, de erről sincs semmi adat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..

2011. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]

Köszi ez jobban is tetszik, sőt nagyon nagyon tetszik, felsőrész is és a szoknyarész is gyönyörű.

Itt van ezen az oldalon az elegáns és szép menüpont alatt a mindkét ruha, az is amit én linkeltem, de se tervező se semmi, bár nem beszélek angolul, sehol nem láttam arra utaló jelet, hogy azt is közölnék, nem értem miért nem írják oda.

2011. jan. 26. 00:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt nezd meg az "oroszlant"


[link]

2011. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de az egy viszonylag "lapos" és kis körméretű kerek abroncs, a most agyoncsépelt fazonú ruha alatt, kidolgozása sem szép, átlátszik az abroncs, vékony anyag.
2011. jan. 31. 07:01
 7/13 A kérdező kommentje:

Turnűr:

alapként használt párnázás vagy abroncsozás, e fölé redőzték a szoknya hátulját, hogy kihangsúlyozzák a farrészt.

2011. jan. 31. 07:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a 00:30-as ruhát már én is kinéztem egyszer, csak felül túl egyszerű sajna :) DE amúgy gyönyörű :)
2011. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik az a két ruha, főleg a második, szerintem az lényegesen szebb és díszesebb ( [link] [link] kár, hogy csak hátulról látszik, a másikról meg pont hátulról nincs kép, de a legnagyobb baj, hogy egyáltalán semmi info nincs róluk. Az is tetszik bennük, hogy nem pánt nélküliek, már kezdem taszítónak érezni azt olyan felső részt, ez nagyon szép és elegáns, na meg régies, hogy ilyen a felső rész pántja.
2011. jan. 31. 10:24
 10/13 A kérdező kommentje:
Jah és a kesztyű (az elsőnél), nagyon szép és ez az igazi, ilyen ruhához való kesztyű, nem tetszenek az ilyen kézfejnél levágott, középső ujjba bujtatós kesztyűk, amik a könyökig sem érnek fel.
2011. jan. 31. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!