Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi időbe telik megszervezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik megszervezni egy esküvőt lakodalmat?

Figyelt kérdés
októberben szeretnénk és körülbelül mennyi időbe telik ezt megszervezni?
2011. jan. 24. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egy hónap alatt sikerült.
2011. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónap alatt szerveztük meg a 120 fős lagzinkat. És annyira még kapkodnunk sem kellett. A lényeg, hogy a legelső legyen lefoglalni a szertartások időpontját, zenekart, helyet. A többivel szerintem nem kell kapkodni!
2011. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és nektek mennyiből jött ki?
2011. jan. 24. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Amit lehetett a család intézett, úgyhogy több dolgot megspóroltunk. Ruhával együtt olyan háromszázból jött ki. Kb. 40 főre.

2011. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egy hónap kb. Igazság szerint ha le van foglalva az időpont az anyakönyvvezetőnél,le van foglalva az étterem és virágos,zenészek,akkor kész vagytok. Ehhez csak meghívót kell már megírni kiküldeni,meg ruhát választani. Aztán várni. Mi kb. egy hónappal a lagzi előtt kezdtük szervezni, két hét múlva már kimentek a meghívók,utána meg már csak a lagzi előtti napon volt dolgunk.

47 főre, olyan 700-800ezerből hoztuk ki mindennel együtt,asszem.

2011. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A polgári időpont legalább egy hónap, de mivel ősszel és nyáron van a legtöbb esküvő, így ha hétvégit akartok, hamar be kell jelentkezni.

A konkrét esküvőt szerintem 1-2 hónap alatt meg lehet szervezni, arra figyeljetek, hogy a meghívókat legalább 1 hónappal az időpont előtt illik elküldeni.

2011. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Nekünk 1,4 millióból jött ki, de ebben rengeteg baráti segítség van. Enélkül kb. 1,8 lett volna úgy számoltuk!
2011. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi eredetileg 10 főt terveztünk, nem akartunk fárasztó nagy lagzit. Utána addig addig beszéltek a lelkünkre, míg végül... Pénteki nyári nap volt, pénteken vannak kedvezmények, és nagy bulik szoktak lenni, mert mindenkiben az van, hogy van még két nap pihenni, jobban eleresztik magukat, szívesebben is jönnek, mert utána ott a hétvége a családnak, 135 fő volt gyerekekkel (nagy rokonság, sok barát), két millió Ft (ebben a gyűrűk, fotó, videó, smink, ruhák, cipők, vacsora, torta, virág, tánctanár, rövidital, stb, minden benne van), ajándék helyett pénzt kértünk, a fele jött vissza, a másik felét mi adtuk össze és a szülők is segítettek. 4 hónap alatt szerveztem meg (mint menyasszony), volt polgári és templomi szertartás, utána dínom dánom, élőzene, utána dj. Jól sikerült, mindenki elégedett volt, nagyon szép nap volt :)
2011. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi szeptember közepén találtuk ki,hogy összeházasodunk.Áprilisra terveztük,így elmentünk gyorsan helyszínt nézni,kb 2 hét alatt meglett.A menyasszonyi ruhámat október elején már le is foglalóztam,és mivel csak 6 hónap a házassági engedély,ezért csak október 26án tudtunk pontos időpontot egyeztetni az anyakönyvvezetővel.A sminkes,fodrász témát januárra hagytam,ekkor a 3. helyen,ahol érdeklődtem,már időpontot is írattam a próbasminkre és frizurára,így már ezekkel is megvoltunk.Decemberben megvoltak a meghívók,a rokonság ezt kapta ajándékba tőlünk :)Szóval nagyon hamar megvolt minden,ezért nem is volt szükség aggódni,izgulni :)
2011. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!