Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit készítsek, vagy vásároljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit készítsek, vagy vásároljak a férjemnek 2. házassági évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Mindenünk megvan, és így elég nehéz dönteni. Szexi fehérnemű meg sztriptíz, az nálunk alap, tehát ez sem :D

Valami nagyon szuper ötlet kellene, amitől talán még el is sírja magát :)


2011. febr. 2. 09:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Valentin napon lesz az évfordulónk :)
2011. febr. 2. 09:54
 2/10 anonim válasza:
100%
Feng shui üzletben sok dolog van a házasság, szerelem örzéseként szolgáló tárgyakra, pláne a hisztek benne más ötlet nagyon nincs ha úgyis minden meg van
2011. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Díszíts fel gyertyával a fürdőszobátokat, írd fel a csempére rúzzsal, hogy mennyire szereted, és fürödjetek együtt, utána masszázs olajjal kenjétek be egymást, és masszírozzatok!
2011. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
10 doboz sör + a magyar-angol 6:3 -as meccs DVD-n, bekészítve a fotel a tévé elé. Ha még egy kis csipszet is vennél én garantáltan nem hagynálak el egy életen át! :)
2011. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :D köszi :D de szerencsére a férjem utálja a focit :D
2011. febr. 2. 10:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az én férjem is imádna a sör és a dvd-ért.:)
2011. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vettem neki egy legjobb férj oklevelet. :D
2011. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom megállni, hogy ne irjam le, hogy lehet, mi találkozunk fél percre egy esküvői szalonban... mert én csak érdeklődni voltam akkor, nekem később volt az esküvőm, de jött egy leendő menyasszony, és mondta, hogy akkor majd jön, stb... és szó került az időpontról is, még mosolyogtam is, hogy milyen szép valentin-napjuk lesz ennek a párnak. Mi is idén leszünk 2 évesek, szóval lehetséges, hogy Ti voltatok azok :D

Ajándéknak ajánlok pár kupont, amit Te írsz, vagy nyomtatsz, egy évig érvényes, és boritékban odaadod neki, be lehet váltani, pl: egy erotikus masszázs, gyertyafényes vacsi menüvel, stb... a fantáziádra bízom :)

2011. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Talán ha írnál neki 1 szép verset! :) Én ezzel foglalkozom gyes mellett. versiras@citromail.hu ide írj,ha érdekel.
2011. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves esküvői ruhaszalonos válaszoló! :)

Nem hiszem hogy én voltam, mert mi külföldön házasodtunk össze :)

De kedves vagy :)


Szuperek az ötletek. Ez a kuponos dolog tetszik :)


A vers nem, mert nem szeretjük a nyálas csöpögős dolgokat :D

2011. febr. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!