Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsúra kit? Illik-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsúra kit? Illik-e valakit meghívni csak a lánybúcsúra és az esküvőre nem, illetve fordítva mennyire néz ki hülyén ha az esküvőn ott lesz- egy baráti társaság vagyunk- de a lánybúcsúra nem hívom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lánybúcsúra hívod de az esküvőre nem az tré szerintem.Viszont ha az esküvőre hívod csak az talán nem annyira,hiszen az egy megismételhetetlen pillanat.Csajbulit bármikor lehet rendezni.De mi a baj az illetővel?Hívd meg mind2 eseményre a bulira visz piát,a lagziba meg nászajándékot.
2011. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem hívtak lánybúcsúra úgy, hogy a lagzira nem voltam hivatalos,DE nem mentem el, mivel cikinek tartottam, hiszen nem voltunk annyira jóba, hogy meghívjon a lagzira, és nem értettem, hogy akkor a lánybúcsújára miért hív meg...De ki ahogy gondolja.

Mjad az én lánybúcsúmon csakis a legjobb barátaim lesznek ott, és a meghívottak közül is csak azok a lányok akikkel tudom, hogy jól érezném magam.

2011. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már olyan leánybúcsúján akinek a lagzijába nem, de az esküvőre mentem (oda is csak azért mentem mert egy tánccsoportba táncoltunk, mentünk sorfalat állni népviseletben, stb., meghívott sok fiatalabb lányt/asszonyt, köztük engem is a lánybúcsújára, bár nem mindenkit, csak a kivel beszélt már két szót...)
2011. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
*meghívott sok fiatalabb lányt/asszonyt a tánccsoportból,
2011. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Én is csak olyat hívnék meg a lénybúcsúmra, akikkel szoros barátságban vagyok. Nem is lennénk sokan:)
2011. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt olyan, aki az esküvőn nem! Sem a legény, sem a lánybúcsún. Eleve ciki lett volna, amikor mondjuk elkezdenek beszélgetni az egy hét múlva lévő lagziról, és van, aki nem nagyon tud ehhez hozzászólni!
2011. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem illik! Úgy igen, hogy az esküvőn van ott, a lagziban meg nincs, de az esküvőre hívd meg!
2011. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

igazság szerint két lányról van szó. az egyikkel pár hónapja ismerkedtünk össze, viszont nagyon jófejnek tartom, de a párom nem ismeri. Így őrá gondoltam h csak a leánybúcsúra hívnám.

a másik lány a társaságunk tagja, de nem kedvelem annyira, viszont az ő párja ott lesz a legénybúcsún, tehát nem hiszem hogy megtehetném h nem hívom a lánybúcsúra.

csak kellemetlen h olyan valaki lesz ott akit annyira nem kedvelek és akit meg nagyon, azt meg nem tudom meghívni...:(

2011. febr. 16. 16:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak írom, hogy sajnos ez is elég bénán jönne ki, mivel nem lesz más olyan ember aki a lagziba nem jön csak az esküvőre. Úgyh az is kellemtel lenne ha csak tőle búcsúznánk el a szertartás után... Mindegy, akkor nem hívom sehova, ez a legegyszerűbb....:( sajnos.
2011. febr. 16. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen csak olyat hívj meg a lánybúcsúra, akit meghívsz az esküvőre is. Ez így illik!

Viszont szerintem elég, ha csak az esküvőre hívod el őket, a lagzit szerintem nyugodtan megtarthatjátok szűkebb családi körben.

2011. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!