Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hozzámenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hozzámenjek feleségül?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy arab srácot(két hete), aki megkérte a kezemet. Nagyon rendes, kedves, a fényképen is jól néz ki. Természetesen fizetné a repülőutamat az emírségekbe, jövő héten indulhatnék. Hozzámenjek??
2011. febr. 28. 22:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Természetesen nem akarok kimenni, csak provokatív kérdésnek szántam. De kíváncsi lennék, hogy ezeknek bedől-e valaki?! Mármint az ilyen esetekben, mikor az arab megkéri a kezedet... (nővéremet meg valami török kérte meg... Nagyon durvák ezek xd)
2011. febr. 28. 22:55
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Kis naív!!!!Ha egy életen át akarod törölni a könnyeidet, akkor csak menj!!
2011. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
Na ne ködösítsél!Jó!Átlátok rajtad mint a szitán, te voltál az áldozat. Utálom a hazudós embereket,de nagyon!!!!
2011. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
én nem ködösítek. Engem arab kért meg, nővéremet pedig egy török... Mit ködösítek? :O
2011. febr. 28. 22:59
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

2 hét után ne!

Mert aztán könnyen egy bordélyházban végezheted.


Tudom tudom, hivatalosan ott ezt büntetik meg ilyenek, de nagy ám a korrupció, nemrég olvastam valahol a neten, hogy nem tudtak aludni a szálláson tőlük mert alul felül, mellettük egész nap "szobáztattak"


Szóval én óvatos lennék a helyedben, amúgy esetleg teszteld le a barátnőddel, hátha az ő kezét is megkéri 2 hét után..

2011. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
27%

A török meg az arab között kb annyia különbség mint az ukrán meg az orosz között..


Szerintem még haverok is.

2011. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Ismerősöktől hallottam amúgy olyasmit, hogy azoknak meg a lányát akarták megvenni 70 darab tevéért amikor nyaraltak :)
2011. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Értem egyszer egy arab papucsárus kínált 200 kecskét... és ez Bp-n történt :DD
2011. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik baratnom ment arabhoz ugy, hogy elotte 1-szer talalkoztak szemelyesen. Ok 3 honappal megismerkedesuk utan hazasodtak ossze (akkor talalkoztak masodjara eloben). A lany szulei mai napig nem tudnak errol, azt hiszik, hogy egyutt elnek. A szulei tiltottak, erre o megutalta oket. Allitolag boldog az arab pasival, de teljesen megvaltozott, ra sem ismer senki es persze nem jo ertelemben...
2011. márc. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érdekel a téma akkor leírom egy közeli ismerősöm nem éppen csuda-szép történetét egy arab férfival...a végeredmény röviden: 3 tönkrement élet, zéró tűrőképesség, bebörtönzés (bezárva tartotta fogva a nőt...)

Azt hiszem nem egyszer fordítaná vissza az idő kerekét a nő, ha tudná...

2011. márc. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!