Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » E-bay-ről milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E-bay-ről milyen tapasztalataitok vannak? Menyasszonyi ruhát néztem ott.

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]


Nem tudom, mennyit kellene pluszban fizetnem (vám + illetékek), ugyanis a szállítás ingyenes, de ez egy dolog. Tudnátok nekem segíteni?

Köszi előre is!


2011. márc. 29. 14:26
1 2 3
 21/24 csallamalla válasza:

Szia!

Az én esküvőm most augusztusban lesz. Ruhát már tavaly decemberben megrendeltem az ebay-ről. Nem a magyarról hanem az ebay.co.uk-ról. Angliából szerettem volna mert Unión belül nincs vám. Csak (majd figyeld meg te is) minden ruha Kínából jön. Így teljesen ki voltam akadva hogy egy 20 ezer forintos ruhára majd kifizetek 15 ezret a semmiért. Az öcsém vámos és megérdeklődtük hogy sacc per kb ennyit kell rá fizetni. Na mindegy... Kiválasztottam a ruhát, úgy hogy a szállítás ingyenes legyen. Vagy free p and p-vel vagy free shippinggel szokták jelezni. A ruha 3 hét múlva érkezett meg egy futár hozta és egy fillér vámot nem kellett rá fizetni. Vagyis van egy új ruhám 20 ezer forintért.

Én magas és vékony vagyok. Nem szerettem volna abroncsos ruhát így sellő fazonút választottam. A ruha nem teljesen hasonlít a képhez a díszítése erősebb színű inkább ezüst mint fehér és rám méretben nagyon nagy lett, de nagyon jó minőségű a varrása ugyanolyan mint azok a ruhák amiket kölcsönzőben próbáltam. Valószínűleg azért bő, mert nagyobb mellem van és vékony derekam és nem hitték el (vagy nem tudom) hogy 90es mellhez tényleg hatvan centis derék és tényleg 87 centis csipő kell. De ez csak azért lett ilyen mert sellő alakút szerettem volna. Az a vonalúnál semmi ilyen problémád nem lesz ha a felső részét fűzővel kéred (lace up back). És még egy nagyon fontos dolog! Nekem a ruha olyan hogy nagyon sok ráhajtás van. Mivel bő lett ezeket újra rá kell hajtani. Szóval a bevetetése sem egyszerű...Már 1,5 hónapja van varrónőnél:) Kíváncsi vagyok mennyit kell majd ráfizetnem.


Szóval amit tanácsolok és ha én még egyszer ruhát rendelek ebayen:

-csak ingyenes szállítással

-az eladó értékelése 98-99% körüli legyen

-ha sellő fazonút választasz az legyen sima csipke vagy sima selyem ne legyen olyan ráncolt mint az enyém de inkább a mai eszemmel a vonalút választanék

-mindenféleképp fűzős legyen a háta

-csinálj paypal-t amin keresztül utalod a pénzt.


Remélem, tudtam segíteni. Ja még mielőtt elfelejtettem a magyar ebay nem olyan részletes mint az ebay.com vagy az ebay.co.uk.


Megmutatom a ruhámat ha érdekel hogy el tudd képzelni miről beszéltem:


[link]


De nem ettől az eladótól vettem és pláne nem ennyiért, csak a kép ugyanaz.


Jó keresgélést!

2011. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 csallamalla válasza:

Szia!


Bocs megint én! Azért 7 fontot ír ki a ruhád árának mert valójában az a petticoat ára. Szokták mások is így csinálni, gondolom vevőcsalogatásnak. De ha beállítod a ruha típusát, színét, méretét, egyből kiadja a 75 fontot.


De ez a ruha nagyon szép:)


Üdv!

2011. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én ebay-en vettem a ruhámat Kínából, nekem nagyon olcsó volt a ruha (kb. 30 euro) és hozzá a szállítás volt kb 90., viszont erre nem kellett semmit sem ráfizetnem.

Kb. 3 hét volt, mire ideért.

Gyönyörű, és imádom, de szerintem ahhoz nem lenne elég jó minőség, hogy szalonba, rendszeres hordásra (pl. heti egy, rendszeres tisztítás, stb.) megfelelő legyen. Pl. Vannak rajta flitterek, gyöngyök, abból jó sokat elhagytam már a próba során, meg még jó párat magán az esküvőn. Engem ez nem zavart, meg igazából nem tudom egy szalonban mennyire magas elvárásoknak kéne megfelelni, de én úgy érzem, ehhez kevés lenne.

2011. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


A belinkelt ruha gyönyörű, biztosan nagyon szép leszel benne, főleg ilyen alakkal, ahogy leírtad!


Utolsó, köszi a jó tanácsot!


És azt is, hogy mindketten megosztottátok velem a tapasztalataitokat!

Sajnos még csak egyetlen ruhával büszkélkedhetem, amit át kell alakíttatnom, hogy divatosabb legyen. Egyelőre gyűjtögetek, meglátjuk mi sül ki belőle. :D

Szép napot Nektek!

2011. ápr. 3. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!