Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőnk témáját szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőnk témáját szeretnénk a magyar népmeséhez, a magyar motívumokhoz igazítani, de egy kicsit modernebb változatban. Adnátok tanácsot, linkelnétek képeket?

Figyelt kérdés
Jöhet minden: meghívó, ruha, torta, dekoráció ... és ami még eszetekbe jut! Köszönöm
2011. ápr. 4. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

bár ezt már lehet te is nézted, akkor bocs

2011. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


még ezeket találtam, amúgy sztem ez jó téma egy esküvőre, nekem tetszik :) sok boldogságot!

2011. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Meghívónak ilyent találtam:

[link]


[link]


Dekoráció: asztalterítők lehetnének hímzettek:

[link]


[link]


Falra lehetnének ilyesmi dekorációk kirakva:

[link]


Ruha: szerintem a magyar népviseletes ruha a legmegfelelőbb. Pl. menyecskeruha: csizma, párta, szoknya.

[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni!:)


22 L

2011. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
nekem az előző már kicsit sok lenne, szerintem maradj meg a nemes egyszerűségnél, csak itt-ott legyen felfedezhetőek a népies motívumok,ne csinálj az esküvődből giccsparádét :S a menyecskeruha is túlzás lenne, bár lehet pont ilyet szeretnél
2011. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ruhának én valami ilyesmit tudnék elképzelni (majdan én is ilyet szeretnék):

[link]

[link]

Meghívó:

[link]

[link]

Gyűrűpárna:

[link]

Torta:

[link]

Ilyesmiket tudnék elképzelni, de persze az lenne a lényeg, hogy egy kiválasztott motívum ismétlődjön, jelenjen meg részleteiben a meghívókon, terítőkön, ültetőkártyákon, tortán, gyűrűpárnán (ha szeretnétek).

Szerintem a meghívónál kezdjetek, és a későbbieket illetően innen merítsetek. Egy-két ügyes kezű idősebb rokon hölgy akár hímezhet is egy-két dolgot, biztosan szívesen segítenek. :)

22/L

2011. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtalálsz a szervezéshez:

[link]


Itt pedig jó pár ruha van:

[link]


Remélem segítettem! :)


25/N

2011. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Manócska'90 ***** válasza:

bocsi az offért, de: 9:58 az az első ruha gyönyörű, egyszerűen csodaszép


kérdezőnek: szerintem nagyon jó ötlet volt, hogy ilyen legyen az esküvőd. Gondolom akkor a menyecske ruhád is hagyományos lesz - azok a legeslegszebbek! Sok sikert a szervezéshez!

2011. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én ajánlom magam mint porcelánfestő mert én olyan magyaros motívumot festenék az ünnepi étkészletre amilyet csak szeretnétek www.csajaghylaura.hu
2011. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget!
2011. ápr. 4. 17:50
 10/10 A kérdező kommentje:

09:58-as

Nagyon szép a ruha, amit linkeltél!!!

Én is ilyesmire gondoltam, vagy arra, hogy egy sima, egyszerű ruhát választok és hímeztetek rá.


Nem szeretném hogy nagyon "népies" (nem rossz értelemben) legyen, szeretnénk ötvözni a modern, elegáns vonalat és a magyar motívumokat.


Még egyszer köszönöm és még várom az ötleteket!

2011. ápr. 4. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!