Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magyar népmesék stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar népmesék stílusú esküvőt szeretnénk, kicsit modernebb felfogásban. Likelnétek ebben a témában meghívót, ruhát, tortát, dekorációt? Esetleg valami jó ötletet adni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 17:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Nem magyaros esküvőt szeretnénk, nem népviseletre gondoltam, hanem inkább szolídabban jelenjen meg mindenben.
2011. ápr. 4. 17:41
 2/11 A kérdező kommentje:
Véletlenül kétszer küldtem el a kérdést! Bocsi
2011. ápr. 4. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

most népmesék, vagy magyaros?

a népmesére írok példát, ha nem erre gondoltál, majd pontosíts:)


Meghívó:

Eleje:

[link]

Szöveg lehetne piros, szép, kanyargós betűkkel:

[link]

(utolsó)

Vagy egy ilyen keretben:

[link]


Ruha:

[link]

egy ilyen ruha pl. teljesen jó lenne, csak mondjuk halványpiros magyar-tulipán mintával


menyecske: [link]



Díszítés:

[link]

ez sok, de ha csak a szalvéta lenne ilyen, az passzolna


torta: szerintem ebben nagyon nagy a választék, nem is linkelek, inkább írok pár ötletet:

- sima hófehér a külseje, piros virágokkal, zöld levelekkel

- sima hófehér külső, a népmesék elején lévő (pl. meghívó szövege körül) mintákkal díszítve

- sima hófehér, mondjuk emeletes, és a legfelső emelet oldala p-f-z marcipánnal bevonva

Rengeteg ötlet van, ha gondolod, írj egy mailt és még segítek! Majd írj itt, ha szeretnél, és megírom a címem!


Dekor: amit az előbb linkeltem szalvéta mellé már nem nagyon kell dekorálni, megteszi a sima fehér abrosz (esetleg középen egy piris futóval, bár lehet, már az is sok lenne).

Ötlet még, ha lesznek ültetőkártyák, akkor olyan madárfigurákra írd a neveket, mint a népmese elején a fütyülő madár:) és ezt rá tudod tenni a poharakra (középen bevágsz egy kicsit a madárba, és ott belehúzod a pohárba)


remélem segítettem. ha nem népmese, akkor bocsi:)

és ha szeretnél segítséget szólj, adok mailt!

2011. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok

pirOs futó*

2011. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De, pont erre gondoltam, hogy nem magyaros, hanem a népmesés motívumra!
2011. ápr. 4. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előző leírt, szerintem nagyon jó, kiegészíteném azzal, hogy szerintem innen választhatnál ruhát:

[link]

Ezek magyaros jellegűek, csak "modernebb" változatban :)

2011. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon régóta tetszik ennek a tunikának a mintája. Lehet, hogy egy kicsit magyarosabb, mint amit te szeretnél. (bár ez egy Mexikói ruha :))

Én simán férjhez mennék ilyenben.

2011. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsónak:

érdekes, milyen sok hasonlóság van

2011. ápr. 5. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Tortához ilyesmit tudnék elképzelni, csak valami magyarosabb mintával: [link] (bár így is igazán mesebeli!)


Meghívónak: [link]


Köszönőajándéknak pedig: [link]


Amúgy az ötletetek nagyon jó, remélem, sikerül mindent megvalósítanotok!

2011. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férjem öltönyét itt csináltattuk, nagyon szép lett, finom magyaros díszítés van rajta, de nem hivalkodó, nagyon elégedettek voltunk az eredménnyel!

[link]

2011. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!