Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen zenéket ajánlotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zenéket ajánlotok esküvői nyitotáncra? -szép modern lassu zenét keresek. ÉS szülőknek egy csodás dalt is tudtok? Ajánljatok légyszi! Hiába keresek, nemtalálok ilyet.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem menj fel a you tube-ra és hallgasd meg Adrea Bocelli dalait. Fanatasztikusan szépek, és nem csak klasszikus operákat énekel hanem populárisabb szép lassú számokat is.

Nekem van egy cd-m tőle de írott és nincsenek címek rajta de gyönyörűek a dalai csak ajánlani tudom őket.

2011. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Michael Bublénak fantasztikus dalai vannak esküvői nyitóhoz (Save the last dance - nekünk ez volt) és a Lova is in the air, bár at nem ő tőle.
2011. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én magyar zenét választanék.
2011. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sanker ***** válasza:

hívjatok meg zenészeket és azok megoldják

2 éve mikor voltam egy esküvőn Liszter Sándor és a Vadrózsák voltak :D elég jó műsort csináltak

2011. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, a kérdésem nem volt teljes: MAGYAR zenéket keresek. Azokat is tudtok ajánlani? Valami nagyon meghatót!
2011. ápr. 8. 23:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vok:

Ja ! és Demis Roussos se semmi, a one way wind számát hallhasd meg a The cats is énekli az is egy szép változat.

Aztán még Leo Sayer: More than i can say

Meat Loaf: Last in the dark, Heaven can wait, Two out three aint bad

Eric Clapton: Wonderful tonight !EZ GYÖNYÖRŰ!

Abba: One man one woman, one of us, our last summer

Don Johnson: Tell it like it is

Dionne Warwick: Heartbraker

Elton John: Rocket man

George Michael: One more try

Gwen Stefani: Early winter

James Blunt:1973

Jennifer Hudson: Spotlight

John Lennon: Woman, Jealous Guy

Jude Cole: Peaceful in mine

Prince: I wish you heaven

The cars: Drive

És az én kedvencem: Ville Valo & Natalia Avalon: Summer Wine

Joe Cockert és Rod Stewartot is meg kéne szemlélned.

Ezek mind szép lassú dalok de miután nem sok esküvőhöz volt szerencsém talán néhány dalnál mellényultam.

2011. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: Köszi, egyrészt magyart keresek, másrészt betrafáltál,mert imádom Andrea Bocellit, van tőle 4cd-m,de legujabb még nincs.De tudod , magyar szám meghatobb -legalabbis nekunk egy esküvőre. Amugy szépeket kuldtél
2011. ápr. 8. 23:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyar esküvőn,magyar zene, nyitónak ez a helyes.
2011. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia,

nekunk a nyitotancunk kern andras-forgass szerelem, forgass cimu dala volt. enis sokatkeresgeltem es ez nem is lassu es nem is gyors de megsem az a szokasos elcsepelt amit mindenki valaszt.

igaz az eredeti leonard cohen dala, de kern andrasnak ezzel a rekedt hangaval romantikusan erzeki...

en szerettem es meg tanclepeseket sem kell ra tanulni mert a zene visz.

2011. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!