Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép, modern, fiatalos tetovál...

Szép, modern, fiatalos tetoválás? (:

Figyelt kérdés

20/L vagyok és szülinapomra anyáéktól kapok egy tetoválást.!(:

azonban nem tudom milyet is szeretnék..:(

mindenképpen alkarra vagy felkarra szeretnék,máshová nem..(:

ne túl bonyolult mintát és valami fiatalosat,divatosat(:

Tudnátok ilyeneket mutatni?(:

Előre is köszike!!!! :)


2011. máj. 16. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami most divatos, az 1-5-10-20 év múlva is divatos lesz?
2011. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ami jelenleg divatos,illetve szép..(:
2011. máj. 16. 17:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek szokták 2 év múlva sírva bánni, hogy tetováltattak.

Alkaron nem tudod takarni, ha kéne, akkor se.

Felkaron nem előnyös leányneműként, mert az lóg először, és oltári rondán fog kinézni, ha felszedsz-leadsz két kilót.


A tetoválásnál meg először legyen egy minta, egy rajz, amibe beleszeretsz.

Ha ez a kép még egy év múlva is pont úgy megragad, akkor azt csináltasd meg tetoválásként.

Vagy keress olyat, ami neked jelent is valamit, ami közel áll hozzád, a személyiségedhez, amit szeretsz, stb.


A modern, fiatalos, DIVATOS tetoválásokkal az a baj, hogy pontosan látszik az illetőkön az évjárat. Lásd: fecskék, csillagok, és a nonfi ribancrendszám a derekán.

2011. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de szerintem "divatos" tetoválást felesleges csináltatni. Tudtommal pont az a tetkók lényege, hogy valami személyes élményhez kapcsolódnak, tehát szimbolizálnak valamit, ebből kifolyólag egyediek. Egyébként ha "divatosat" csináltatsz, mit csinálsz, ha már kimegy a "divatból"?...
2011. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Hűű. :) Hát egy egyszerű csillag a csuklón... Egyszerű, és gyönyörű. :) Pl.: [link] (csak 1 db, és a csuklóra)


vagy több csillag mint Kat von D-nek a fején, szintén csuklóra. :) [link]

2011. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csináltass inkább hennát, az még divatosabb. A tetoválás nem erre való.
2011. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"alkarra vagy felkarra"?? Szerintem ez a legundorítóbb egy nőn, amit csak el lehet képzelni, plusz, ha vállon van, na azzal ki lehet zavarni a világból!Félreértés ne essék, nem a tetoválás ellen vagyok, mert páromnak is van jó pár, plusz grafikus vagyok, de ezek a helyek borzasztóak szerintem...

De segítek,itt van egy tetováló szalon, itt két ismerősöm( volt oszt.társam) dolgozik, nagyon-nagyon ügyesek, és terveznek neked egyedit, nem rábökni kell, hogy "na ez tetszik":

[link]

Csak neeeee, ne a karodraaa , légyszíííí :)))))

2011. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
olyat szeretnék ami tetszik és egyben divatos is..nem az a legfőbb célom hogy a mostani divatnak megfeleljen,csak gondoltam így jobban érthető.(:
2011. máj. 16. 17:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Mivel tetoválásról van szó, mindenképp valami olyat, amihez neked van valami közöd, ami neked jelent valamit.
2011. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a csillagok nagyon gázak:/ Olyat csináltass, ami jelent számodra vmit. Akár ha van olyan ismerősöd, aki jól rajzol, csináltathatsz vele egy mintát, h tetszik-e, én is egyik siemrősömnek csinálok egy tetkó vázlatot, de nem divatosan, hanem olyat, ami neki tetszik és illik rá
2011. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!