Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek Kovács...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Kovács Katalin vőfélynőről? Van valaki, akinek Ő volt a Vőfély (nő) az esküvőjén?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet maradi vagyok de az én esküvömön férfi legyen a vőfély, az hogy vőfélynő hát, ennyire nem vagyok modern.
2011. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem válaszolóval!
2011. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Női vőfély tíz év balszerencsét jelent!


Kivéve, ha az esküvő után lepippant.

2011. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet, hogy nem értesz velem egyet de szerintem is a vőfély az inkább férfi legyen. 14/L
2011. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is férfi legyen. Ez férfi feladat számomra. Régen a vőlegény legjobb barátja volt, vagy rokona, de akkor is férfi. Plusz én simán összetéveszteném a vőfélynőt a menyasszony anyjával mert általában az pattog az esküvőn hogy minden szép és jó legyen a kislányának (mint én anyum :)).

Nálunk férfi volt, nagyon jó fej hapsi, azt csinálta amit mi szeretnénk, mindenkinek tetszett. Ez férfi munka.

24/l

2011. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Úgy volt, hogy ő lesz. Abszolút megbízhatatlan. Augusztusban lesz az esküvőm, már márciusban megegyeztünk, hogy elvállalja. 3 hét van az esküvőmig és sem telefonon, sem emailben, sem sms-ben nem lehet elérni. Kb 3 hete beszéltünk vele utoljára, amikor azt mondta küldjük át a menetrendet emailben. Ez volt az utolsó amikor hallottunk felőle. Azóta felszívódott. A sztorihoz hozzátartozik, hogy Angliában élünk, és március óta nem is volt lehetőségünk hazautazni, és csak az esküvő előtt egy héttel fogunk tudni - ami még jobban megbonyolítja az esküvőszervezést. Szerintem a minimum az lenne, hogy ha bármi közbejön neki, ír egy emailt, vagy küld egy smst, odaszól a családomnak, (akik hozzáteszem, egy hete folyamatosan hívogatják) hogy nem fog eljönni. Tehát nem ajánlanám, ha nem akartok magatoknak fejfájást okozni, vagy az utolsó pillanatban mérgezett egérként futkosni...
2012. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem megtudjátok oldani, mi már házasok vagyunk, tavaly volt a lagzi. Végül egy szegedi srác volt, olyan 30-35 éves, nagyon profi, és igazán elégedettek voltunk!
2012. aug. 6. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!