Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Varrónő kerestetik! Ajánlanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varrónő kerestetik! Ajánlanátok megbízható varrónőt Budapest és környékén?

Figyelt kérdés
Természetesen menyasszonyi ruhához!
2011. máj. 2. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Én azt tanácsolom, hogy ne varrasd, hanem készet vegyél vagy kölcsönözz. Attól, hogy a fotón jól néz ki, rajtad nem biztos, hogy úgy fog állni (lehet a méret bármily tökéletes), és akkor már nem lehet segíteni rajta.

A készet meg felpróbálod, ha jó, azt választod, ha nem, akkor felpróbálsz egy másikat.

2011. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én meg éppen a varrónőt javaslom, mert méretre igazít eleve, mert egyedi lesz a ruhád, olyat, amilyet megálmodtál és az árat is igénynek megfelelően alakíthatjátok. Nem vagyok pesti,viszont ha bemész egy színvonalas méterárú boltba, ott biztosan találsz majd szórólapot vagy az eladók biztosan tudnak majd neked ajánlani megbízható varrónőt.
2011. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Még azt hozzátenném, hogy nem értem, az első válaszadó milyen képet emleget? Itt éppen az a lényeg, hogy ti álmodjátok meg a ruhádat az igényeidnek és ízlésednek megfelelően és olyat varr neked. Mi 40 ezer forintból varratjuk és nagyon szép lesz.
2011. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én úgy gondoltam, hogy elmegyek egy varrónőhöz, kitaláljuk, hogy milyet szeretnék, mennyibe kerülne és megtudja-e valósítani.

Persze elmegyek majd szalonokba is.

Aztán majd utána döntök.

2011. máj. 2. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Megint én vagyok. Én először a szalonokat látogatnám meg a helyedben, mert kialakul benned előre a kép, hogy milyen ruha az elképzelésed és így már könnyebb a varrónővel tárgyalni. Ha a szalonban kinézel valamit, amibe beleszeretsz, akkor akár dönthetsz mellette is, de ha még bizonytalan vagy, érdemes elmenni varrónőhöz. Tudni kell, hogy egy jó varrónő képes ugyanolyan gyönyörű ruhakölteményeket készíteni, mint amit a szalonban bérelhetsz vagy megvarrhatsz, az ár az anyagtól, a munkadíjtól és a pepecs munkától függ.
2011. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm ismer egy nagyon jót. Láttam én is egy munkáját, igaz nem menyasszonyi ruha, de csodaszépen megcsinálta. Utánakérdezek az elérhetőségének, és visszajelzek priviben, jó így?
2011. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm szépen, az jó lenne!
2011. máj. 11. 09:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyekszem utolérni az illetőt, sajnos nem egyszerű, de max. 2-3 napon belül szerintem tudom küldeni az adatokat! :-)
2011. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!