Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vidéki esküvőre (200km) mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki esküvőre (200km) mit érdemes vinnem mint vendég?

Figyelt kérdés

24éves vagyok unokatestvére a vőlegénynek.

esküvőre és lakodalomra külön ruhát vegyek fel ugye?

esküvőre zöld ruhát gondoltam fekete cipővel stb..

estére milyen ruhát válasszak?

és még érdekelne hogy mivel nem tudunk zuhanyozni ott meg ilyenek, ezért hogy oldjam meg hogy a másik ruhához új sminket csináljak ? vigyem el a cuccokaT?


2011. máj. 9. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
nem te vagy a nap főszereplője,felesleges másik ruha,másik smink...
2011. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Felesleges átöltözni, senkit nem fog érdekelni, miben vagy.

Esetleg tegyél el egy pár kényelmes cipőt, és kiskabátot rossz idő esetére.

2011. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Hú ez csak ilyen nagy rongyrázós esküvökön szokott olyan igazai parszt lagziban hogy a násznép átöltözik.

ha mások is ezt csinálják akkor hajrá, de normál esetben nem kell átöltöznöd.

a menyasszony szokott éjfélkor menyecske ruhába, mert onnanatól már nem menyasszony hanem fiatal asszony.


ott alszol és nem tudsz zuhanyozni????

2011. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi vidéken lakunk, Pesttől 220 km-re. Tavaly voltam a szomszédfaluban esküvőn és lagziban, nem öltöztem át, egy pánt nélküli barack színű ruhában voltam az esküvőn és a lagzin is.

Vegyél kényelmes cipőt és egy kabátkát. Sminkek terén max egy kis korrekció kell, púder vagy korrektor, szempilla spirál. Felesleges átöltözni. Azt csak a menyasszonynak kell a menyecske tánchoz.

2011. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Most jön a lepontozás!

Öltözz egy nadrág-kosztümbe, valami szolíd egyszínű blúzzal. Vigyél pár frissítő-kendőt magaddal (kis helyen elfér) és valami másik blúzt. Ha túl meleg lenne, akkor a lagzi előtti forgatagban el tudsz néhány percre menni a mosdóba, és felfrissíted magad, és blúzt cserélsz. De az is legyen valami szolíd (no meg lehetőleg nem gyűrődős). Arra vigyázz, nehogy "túlöltözd" az örömszülőket! A sminket elég igazítani!


Én sem biztos, hogy jól érezném magam ugyanabban a ruhában utazni 2 x 200 km-t, plusz esküvő, plusz lakodalom.

2011. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

nem kell átöltözni, a menyasszony fog átöltözni, a menyasszonyi ruháját menyecske ruha fogja váltani, a násznépnek nem kell őt követnie :)

persze vihetsz másik ruhát aztán majd meglátod.

wc lesz ott? nyilván igen és akkor lesz mosdó is amiben le tudod mosni a sminkedet vagy vigyél sminklemosó nedves rongyot de én ezt nagyon tulzásnak érzem, de persze a te dolgod, ha úgy érzed jól magad... :)

2011. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

sziasztok!

nem írtam hogy ott alszunk..

mivel a rokonságból mindenki így tervezi hogy estére másik ruhát vesz fel ezért énis így szeretném..

és még egy ok miatt..júniusban lesz valószínű fullasztó hőség és nem igazán szeretnék ugyanabban a ruhában neadjisten leizzadni (bár nem szoktam de azért itt elég nagy mászkálás lesz), és ezért valami olyan akciót szeretnék hogy wc ben nedves törlőkendővel megmosakodni úgy nagyjából és tiszta ruhát felvenni..

én amúgy nyáron is alapból átöltözöm+zuhizom napközben ha van rá lehetőségem..

2011. máj. 9. 11:35
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Márpedig vannak olyan lagzik, ahol szokás átöltözni.

Ugyanis magán a ceremónián a női vendégek nagy része kosztümben van jelen (ami nem túl kényelmes) míg a férfiak öltönyben.

Este, amikor már lakodalom van, előtte átöltöznek a vendégek, nők általában táncolós ruhába (estélyibe), férfiaknál öltöny marad, ing csere történik., általában olyan színűre mint a párjuk ruhájának színe.


Képpel:

Ceremóniára: [link]


Lakodalomra:

[link]


De ezek függnek az esküvő jellegétől illetve a vendég személyiségétől.


Én javaslom a kérdezőnek, hogy vigyen magával ruhát mindenképp ha 1 ruhában feszélyezve érezné magát több, mint 24 órán keresztül!

És ki ne érezné magát!?!

2011. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 napietus ***** válasza:
48%
az én esküvőmön majdnem mindenki átöltözött, ez így normális. egy délutáni meg egy esti öltözék azért nem ugyanaz. a zöld ruha jó, de szerintem nyugodtan vehetsz fel hozzá világos színű cipőt. estére meg valami csinos, de visszafogott ruhát, amien jól érzed magad, és táncolni is tudsz. a sminket elég igazítani, mivel a nappali smink a szolidabbb, estére max. más színű rúzst teszel fel, kicsit joban kihúzod a szemed és kész.
2011. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

szia!

köszi

ennyire azért nem "puccos" esküvő de azért megadjuk a módját a dolgoknak :)

2011. máj. 9. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!