Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőt szeretnék pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőt szeretnék pár hónapon belül. Most szervezzük a párommal. Melyik az az anyakönyvi hivatal Bp-en, ahol nem kerül sokba? Akiket hívtam, mindenhol 30 000 Ft. Felett van, de nekünk csak 15 000 Ft- lenne rá. Nincs ötletetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Maga az esküvő ingyenes, csak a terembérlet, zene, pezsgő...stb kerülpénzbe. Ha ilyesmit nem kértek,akkor nem kerül semmibe
2011. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia,nekünk a kossuth tér 9.-ben lesz jövőre.1hónapja beszéltem velük.Nagyon szép.Ott a terembérlet: 15.000Ft. Ha gondolod nézzd meg.pezsgő 400Ft/pohár,zene: 4000Ft itt elég olcsó szerintem.érdeklődd meg. telszámuk:331-95-04 Talán ennyi még belefér nektek.
2011. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csepelen. Nem egy igényes hely, ahol az esküvőket tartják, vagyis kívülről nem szép a régi Munkásotthon, de kb 12 ezer volt mindennel az esküvő és volt zene, pezsgő talán csak amit nem kértem pluszban az a gyűrűpárna volt, de így sem tudtuk túllépni a keretünket és a díszterem az szép volt. Utána elmentünk fotózkodni máshova.

nekünk mondjuk volt egyházi is, és nagyon nem érdekelt a polgári mert küldön napon is volt, mert terhesen nem bírtam volna a kettőt egy napon. De nagyon pozitívan csalódtam Csepelben.

2011. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

XXII. kerület. 12-14000 Ft volt, mert vittünk mi pezsgőt (irtó drága lett volna, ha onnan kérjük), de benne volt a zene, terem bérlet, felszolgálása a pezsgőnek.

És szép a hely is :)

2011. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1.sz.Központi,az Oktogonnál.Legalábbis 2 éve biztos nem volt ennyi.
2011. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindenért külön díjat számolnak fel, a versért, a gyertyáért, a zenéért...

Ha hívod őket, akkor emeld ki, hogy hányan lennétek (vagyis tudják, hogy nem 100 vendégre kell számolniuk, csak mondjuk 20-ra,vagyis nem kell nagy terem) és csak az alapszolgáltatás árára lennél kíváncsi, semmi plussz extra.

Mindjárt lejjebb mennek az árak, hidd el!


Üdv!

2011. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Oktognnál ha kerületi az egyik fél, akkor 5 rugó, ha nem, akkor 10 a terembérlés. Minden egyéb költség akkor jön, ha kértek valamit (zene, csokor, stb).

Nekünk hozott italos-virágos szülőköszöntővel, fotóssal és zenével került 18.000-be novemberben.

Maga a terem is nagyon szép.


A fentiek közül egyedül a terembérlés kötelező, a többi csak akkor kell, ha akarjátok.

2011. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

XIII. kerületben volt a miénk, maga a terem és a szertartás ingyenes volt, minden többi pénzbe került, de mi vittük a pezsgőt, szülőköszöntő virágot. Felkértük a fotósukat helyben, sok és nagyon jó képet készített, a park pedig nagyon szép!


Csak egy telefon. :)

2011. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Újpesten is ingyenes maga az esküvő ha kerületi lakos vagy (egyikőtök legalább). A többi "körítésnek" meg ott szabsz gátat ahol akarsz :)

Szerintem a lakhelyetek illetékes Hivatalainál kérdezz először.

2011. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Upsz, lefelejtettem, hogy Újpesten terembérlet sincs, viszont teljesen igényes és szép :))
2011. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!