Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó lesz ez a ruha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lesz ez a ruha a barátnőm esküvőjére?

Figyelt kérdés

[link]


Hozzá a páromnak milyen öltözéket javasoltok? Pl. lila nyakkendő, jó ötlet?


2011. máj. 11. 09:47
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi!

Akkor hasonlít az ízlésünk. Nem igazán bírom (magassarkú), így az első cipők közül választok. A 3. nekem is nagy kedvencem a Deichmann-os választékból;)

2011. máj. 11. 16:11
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem ennek a ruhának a szegése alul nagyon igénytelen, szerintem élőben elég gagyi lehet. A lila feketével pedig túl snassz, én pl. ezüstszürke ruhához vettem fel lila kiegészítőket, nagyon jól mutatott.

A lila ing fekete nadrággal pedig inkább egy roma lagzira való, már bocs.

2011. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hol olvastad a lila inget, én nyakkendőt írtam és az szerintem nem sok.


Eddig egyébként normális hozzászólásokat kaptam (akiknek ezúton is köszönöm), de tudtam, hogy betalál egy olyan is, aki mindenbe beleköt...

2011. máj. 13. 11:59
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem belekötni akartam, csak ez a véleményem.

Ha mindenképp lila-fekete párosításba akarsz felöltözni és nem vagy kíváncsi az esetleges ellenvéleményekre, akkor kár ilyen kérdést feltenni.

De ha már mindenképp ezt a ruhát választottad, akkor legalább ne feketével párosítsd, az elég egyhangú, vannak merészebb színek is amik jól mennek a lilához.

Nem bántani akartalak, elnézést!

2011. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nagyon szexi!Csinos,nőies!
2011. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel fehérhez közel álló színű ruhát! Egyáltalán nem illik! Válassz az ezüst és szürke helyett inkább lilát, kéket, zöldet stb. Megemlíteném, hogy éjfél után pirosban sem illik lenni a menyecske ruha végett, vagy ha más színt választ a menyecske pl: 2011-ben divatos aranyat, akkor nyilván abban sem. A fazon nagyon szép és elegáns!!!
2011. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
A lila színű ruhát rendeltem.
2011. máj. 14. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!