Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hova mennétek fényképezkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mennétek fényképezkedni Budapesten? Milyen esküvői csokrot ajánlanátok egy pezsgő színü ruhához?

Figyelt kérdés

Valami egyszerü és elegáns csokrot szeretnék ami illik egy kismamához.

Frizurához is adhattok tanácsot mert semmi ötletem nincs :(


2011. máj. 28. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem nagyon ismrrem Bp-et, de talán a várba mennék, vagy ilyesmi, ahol van zöld és régies épületek, falak.


Csokorban nekem ez az álmom: [link]


Frizurában pedig ilyesmi: [link]


Remélem, segítettem és sok boldogságot!

2011. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt a csokor :D szerintem ez elég "kis mamás ' :'DD

Sok szép hely van pesten fotózkodni:D pl: Egy lovarda, stb :D hajat meg nem tudom. milyen a hajad? hosszba? vastagságba? stb :D

2011. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pestet sajna nem ismerem, de csokor:

[link]


[link]

(itt az első nagyobb kép)


[link]

2011. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a Kopaszi gátra! :D szerintem nagyon szép, vízpart, zöld gyep, szép fák. ha bejön ez a fajta környezet, akkor csak ajánlani tudom :D

[link]

[link]

2011. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Kopaszi gát tényleg szép hely, de ha jól tudom, magánterület és engedély kell a fotózáshoz!
2011. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 29. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a Vár nagyon szép lenne, de a Nemzeti Színház is jó helyszín lehetne:) Sok Boldogságot!
2011. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!