Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került a menyasszonyi csokrotok, a két szülőköszöntő csokorral együtt? Milyen virágból voltak köttetve?

Figyelt kérdés

Budapesti, és Pest megyei virágüzletek nevei érdekelnek! Szeretném minél olcsóbban megúszni a csokrokat! :) Segítsetek!

Köszi!


2011. jún. 3. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a menyasszonyi csokrom 4500 forintba került, szülőköszöntőket nem csináltattunk, de azt is biztos korrekt áron vállalják.


A csokrom rózsaszín és púderlila minirózsákból, zöldes és rozsdaszínű hortenziákból, apró piros bogyókból és piros levelekből állt (ősz esküvőhöz készült). Gyönyörű volt, tartós és különleges. Ja, és hozzá illő tortadíszt is csináltattunk, arra nem emlékszem, mennyi volt, de tudom, hogy nagyon olcsó.


Kiskunlacházán csináltattuk (Budapesttől kb. 40 perc autóval), a telefonszám pedig: +36/30/8512128


Sok sikert! :)

2011. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm szépen! Mi Szigetszentmártoniak vagyunk, közel is lenne! :D Fel is hívom!
2011. jún. 3. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:

A két szülőköszöntő csokor + az én csokrom + a férjem kitűzője: 10 000 Ft volt.

Az én csokrom fehér és rózsaszín rózsákból volt, díszítéssel. A köszöntő csokrok vegyesek voltak, de gyönyörű szépek.

2011. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szülőköszöntőnek 4 szál bordó kálát kértem zöld levéllel, az volt 3600 ft, a csokromat kisebb fejű gerberából köttettem, ez drága lett, kb. 7000 ft, mert a töltőanyag ilyen bogyó volt, ami nem olcsó.
2011. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A masodik kerdesre valaszolok csak mert nekem a nagynenem viragkoto es naszajandek volt az osszes virag es dekor.a szulokoszonto egy egy stal feher rozsa volt a csokrom pedig feher es lila freziabol zoldekkel kis csokor
2011. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!