Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki két tanúval, szülők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki két tanúval, szülők, rokonok, barátok és mindenféle felhajtás nélkül házasodott, az miért döntött így?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem leggyakoribb ok az anyagiak,de azért a szülőknek jó esetben ott lenne a helyük.Persze a kapcsolat milyenségén múlik.
2009. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel mégis négyen voltunk az esküvőnkön. Mi meg a két tanú. Hogy miért? Egyrészt nem akartam a szüleimet költségekbe verni, hiszen nyugdíjasok, kevés pénzből élnek. Másrészt én nem szeretem a nagy felhajtást. Nekem nem volt fontos, hogy az a nap az enyém legyen, én legyek a középpontban, mindenki engem éltessen mint menyasszonyt. Na neee, nekem ez púp a hátamra. Az anyukám szerette volna ha nekem is van lagzim, mint a tesóimnak, de megértettem vele, hogy én nem szeretném. Azért nem hívtam meg senkit, mert ha már meghívom a szüleimet, a testvéreimet családostól, a párom részéről ugyanez, lettünk volna kb 40-en. Az már sok. Úgy voltam vele vagy mindenki jön, vagy senki!! Hát senki nem jött. De nem bántam meg egy percig sem, nekem így volt emlékezetes!
2009. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%

Nekünk a hitel miatt volt rá szükség. Persze előtte egy évvel volt a templomi, hatalmas lagzival. Mindkettő nagyon emlékezetesre sikeredett. Még most is magam előtt látom az anyakönyvezetőt, ahogy ott állt és mondta a sablon szöveget egy szerdai napon, mi meg rövidnadrág és póló keszkusza fejjel, épp a strandról estünk be.

Szerintem semmi rossza nincs benne. Mindenki úgy csinálja ahogy jónak látja. Viszont a házasság nekem nemcsak papír! :)

2009. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én azért döntöttem a felhajtás néküli esküvő mellett, mert rettenetesen utálok feleslegesen pénzt költeni. abban az időben egyébként sem volt egy fillérünk sem, hitelből, kölcsönből meg nem fogok lakodalmat csapni, abban a reményben, hogy majd a menyasszonytáncból megtérül. másrészről nekem, menyasszonynak, nem volt fontos a hatalmas csinadratta. ha tehettem volna, még a két tanu se kellett volna, mert én úgy érzem az az eskü csak ránk, kettőnkre tartozik.
2009. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Bár lényegtelen, de mégsem értem, miért lett mindenki lepontozva. Válaszoltunk egy kérdésre, mindenki leírta a saját történetét, mi a baj ezzel????????? Kinek nem tetszik?
2009. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Mi a fenének az a nagy felhajtás?Attól nem jobb semmi.
2009. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a polgári volt úgy, hogy csak én voltam meg a párom, még tanúk sem, mert külföldön volt. Aztán a templomi már nagyobb volt. Szerintem mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. Kaptam megjegyzéseket, hogy "ez nem romantikus", de nekem az egyházi esküvőm elég nagy volt 100 fővel, szóval nem hiszem, hogy bármiről is lemaradtam volna. Mindenki más és ezért másfajta esküvőt akarunk. Ez így természetes és senkit sem lehet elítélni ezért.
2009. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit.

Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen "maradi", aki nem szereti más szórakoztatására költeni a pénzt. Voltam már nagy esküvőn, ahol a pár hitelből fizette a lagzit, csak szegények elszámolták magukat és iszonyú adósságban maradtak. Én ilyenre sosem vennék fel hitelt, szórakozzon mindenki a saját pénzén.:)

2009. márc. 21. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!