Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete-fehér-bordó-ezüst sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete-fehér-bordó-ezüst sok ennyi szín egy esküvőre?

Figyelt kérdés

ruhám, torta, fekete-fehér lesz

k.lányok ruhája ilyesmi:


bordó, ezüst szalaggal, és ezüst dísszel a mellrészen

asztalterítő fehér, rajta bordó futó, azon vékony ezüst futó, székszoknya ugyan így-fehér-bordó-organza ezüst


de akkor a meghívó milyen legyen?


2011. jún. 22. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem túl sok, hiszen a fekete és a fehér nem nagyon élénk, erős színek, így nem lesz túl sok az összhatás. A meghívóra más színt ezeken kívül nem tennék, innentől a te ízlésed domináljon. Van pár lehetőség, ezeket felvázolom:

-fehér alap, fekete betűk, esetleg vmi apró bordó vagy ezüst dísz (mondjuk egy sorminta vagy szalag vékony csíkban)

-bordó alap, fehér betűk, esetleg vmi pici ezüst díszítés (a fekete nem biztos, hogy mutatna a bordón, attól függ, milyen árnyalat)

-fehér alap, ezüst betűk (bár ez lehet, hogy túl csillogós)

2011. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi, az első variációdat találtam ki én is, ilyesmi meghívóval:

[link]

2011. jún. 23. 00:10
 3/10 A kérdező kommentje:
illetve:halványezüstös alap,fekete betűk és bordó szalag:)
2011. jún. 23. 00:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De rosszindulatú vagy utolsó... Ha a kérdezőnek ez tetszik miért baj az? A kérdés az volt, hogy milyen legyen a meghívó. Ha pedig mindenképpen el akarod mondani a véleményed, azt lehet normálisan is.
2011. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

De nagy a felhajtás!!!!


De nagy az irigység.

De persze az elvált,megcsalt keserű nők fújnak azokra a leginkább akik épp boldog párkapcsolatban élnek és urambocsá még esküvőjük is lesz.

2011. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 napietus ***** válasza:

nem sok, mivel a fekete és a fehér mindenhez megy. ehhez én fehér meghívót tudnék elképzelni, fekete vagy sötétezüst betűkkel és bordó díszítéssel (futó- vagy sarokdísz).


második Te meg igazán szégyellhetnéd magad...

2011. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! esetleg ha van valami dekor-képetek, ami ilyen színvilág, vagy ötlet, szívesen fogadnám:)
2011. jún. 23. 00:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nagyon jó színeket választottál, biztosan szép lesz:) A meghívóra egyelőre nincs ötletem, de amint lesz írom:)


Sok boldogságot.

2011. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hu, először azt mondtam magamban, hogy huuu ez hogy fog kinézni? De ahogy olvastam tovább be kellett látonm, hogy nagyon is jól! :)

Találtam pár mintát:

1) Jó benn, hogy két szín is látszik az elején, szépen mutat.

[link]

2)Ez lehetne akár fordítva is, hogy a szalag lenne bordó, bár ez a kombináció sem rossz.

[link]

3)Itt is lehetne variálni a színeket, szerintem jól néz ki ez a tipus is.

[link]


Hát nagyjából ennyi! :)

Remélem sikerül olyat ötletelnetek, ami tetszik majd!

Sok-sok boldogságot!

22N

2011. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi, az utolsó linked nagyon tetszik...:)


dekorációra ha van ötlet, szívesen fogadom:)

2011. jún. 23. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!