Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre melyik ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre melyik ruha lenne jobb?

Figyelt kérdés

Babát várok és súlyfelesleg is van rajtam alkatilag homokóra vagyok. Szeptember 6-án lesz az esküvő.

Ezeket a ruhákat néztem ki:

1)

[link]

[link]

2)

[link]

[link]


2011. júl. 22. 20:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
3. egy fehér gatyával/szoknyával nagyon csinos lenne
2011. júl. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Őszintén? Egyik se!
2011. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Régen fehér a szűziességet jelképezte. Megnézném ki az aki még szűz mikor az oltár elé áll! Kicsit túl lihegitek ezt az esküvő dolgot. Sokan képesek kölcsönt föl venni és évekig vissza fizetni. Erre az egy napra és lehet még együtt se lesznek mire a kölcsön vissza fizetésre kerül. Ráadásul még a buli nem is felhőtlenül telik mindig van olyan vendég akinek valami nem tetszik és ezt hangoztatja is pofátlanul. Én két esküvőn is voltam a párommal. Az egyiknél a lány szülei fizették az esküvőt és a nászutat is. Ami a fiús anyukának nagyon kellemetlen volt 200 000ft hitelt vett ezért fel hogy valamit tudjon adni. Ami nagy teher volt vissza fizetni. A fiú testvére hitelt vett föl hogy tudja tartani a nívót a testvére után. Ebbe is versenyeztek egymással. Ennek a fiának is föl kellett vennie hitelt az anyának nehogy gond legyen az egyik kapott a másik meg nem. Még több hitel..Azóta is kínlódnak a hitel miatt.... Akinek meg a lány szülei fizették a pénzt a csaj már megcsalta a fiút. Még együtt vannak... Na mi így nem akarunk esküvőt. Pénzünk nincs sok, hitelt nem veszünk fel. Ha pénzem lenne se csinálnék nagy banzájt inkább elmennék világot látni. Ez két ember öröme boldogsága és nem kell hozzá nagy felhajtás. Mi 8. éve leszünk együtt szeptember 6-án és aznap 15 órakor mondjuk ki az igent! :))) Én már nagy izgalomba vagyok. :) Ezüst gyűrűnk lesz és azt hiszem amit belinkeltem ruhát fogom megvenni a hajamat szépen megcsinálja a fodrász magam fogom kifesteni és én leszek a világ legboldogabb nője hogy ahhoz mehetek feleségül akit a világon legjobban szeretek és viszont. 8 év és sok megpróbáltatás után úgy érezzük itt az idő összeházasodni.
2011. júl. 25. 09:31
 24/25 anonim ***** válasza:
Pontosan! Fehér az szűz, kék meg már nem szűz!
2011. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Viszont akkor nem értem, hogy miért tetted fel a kérdést, ha már rég eldöntötted, hogy mit akarsz. Nem hiszem, hogy túllihegnénk (bár biztos van aki). Egyszerűen általában a menyasszony fehér ruhát visel, ami bele van ivódva a kultúrába, a gondolkodásba, ezért tartják ezt a szokást, azok is akik nem szüzek. Régen sem volt minden menyasszony szűz, csak jól elő tudják adni az öregebbek. XD Valóban a kölcsön és egyéb macerák nagy baromságok, hiszen a boldogság mértéke nem a lagzi felhajtásától függ.


Sok Boldogságot!

2011. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!