Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a neve ennek a táncnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a neve ennek a táncnak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=aEKVRKPp3HA&feature=related


Esküvőm lesz, és eléggé botlábú vagyok. Nem igazán táncoltam eddig, maximum annyit, hogy kettőt jobbra, kettőt balra. Szeretnék belekóstolni kicsit a táncokba, hogy legalább egy keveset táncoljak a lagzimon, de nem tudom hogy keressek rá az ilyen táncokat mutató, esetleg oktató videókra. Ez érdekel főképp, de ha lehet írjatok le minden táncfélét amit egy esküvőn járni szoktak :) (Tánctanárra sajnos nem telik, ezért magán úton szerzem a tudást)


Egy táncolni nem tudó menyasszony


2011. júl. 31. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez az asmit írtál egyet jobbra kettőt balra.


Egyébként amit szokás táncolni lagzin csárdás, roki, twist, és termsézetesen bécsi és angol keringő.

2011. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Miert nem mesz el tanciskolaba? A legjobb szorakozas a vilagon a tanc, es az altalanos muveltseghez elvaras is, hogy ismerj tarsas, nép-, és divattancokat, és tudj improvizalni illetve a fiu vezeteset lekovetni.

Én nem birnam egy hetig sem tanciskola nelkul!!:)

Van kulon eskuvore felkeszito tanfolyam is, vagy ha nem talalsz, en szivesen megtanitlak, szamlakepes vagyok tanctanitasra, d e kell hozza a partnered is.

A video egyelore nem jon be nalam.

2011. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugy keress ra, hogy oktatovideo, es mint megveszekedett tancos, rengeteg ingyenes tanulasi lehetoseget is tudok, csak erdeklodni kell, én sokat szoktam talalni, pl. minden kurzus elejen a bemutatoorak indig ingyenesek, vagy most a Jacksontanc Flashmob orai is ingyenesek egesz augusztusban.
2011. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy sajnos nem telik tánctanárra vagy tanfolyamra, vagyis inkább nem szeretnénk arra költeni most, mert nem állunk túl jól.

A jobbra kettő, balra kettőt egyedüli táncra értettem, partner nélkül :)


Szóval akkor mi is a neve ennek?

2011. júl. 31. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Na, letoltodott vegre. Ez semmi, ritmusra lepegetnek arra, amerre nekik tetszik. Tarsastanc-tartásban állnak, és a fiu vezeti a lanyt, a lany probalja kovetni. Ennyi. Ez semmilyen-tarsastánc.:)
2011. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Találtam még egy videót ilyen tánccal. Amint látom van benne rendszer, tehát nem csak "a fiú vezet és a lány megpróbálja követni" szitu áll fenn. Megijesztettél, mert arról vagyok híres hogy összevissza taposom a párom, még ha az vezet is. De hátha erről sikerül ellesni a lépéseket, s megtanulom.

Köszi a válaszokat! A neve nem derült ki, de segond.

2011. júl. 31. 20:46
 7/11 A kérdező kommentje:
2011. júl. 31. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt amit te keresel úgy hívják tinlgitangli.. nincs neve.


De általában ha figyeltél volna ,már írtam, akkor egy lakodalomban van csárdás, tangó, keringő és roky, meg twist.


Ez tényleg az a szitu,hogy a lányköveti a fiút és kettőt jobbra kettőt balra forgás táncolnak a zene ritmusára.



Én sem vagyok egy nagy táncos.. de a párom abszolút analfabéta hozzá. Az esküvönket ettől függetlenóül végig táncolta a maga módján és senkinek nem lépett a lábára.

a mai napig nem tud táncolni és két gyerek mellett sem időnk sem pénzünk társastánc tanfolyamra.. pedig tudom a végén élveznénk.

Nem kell félni senki nem ezzel fog foglalkozni.. a másik azért van a nagyobb ruha, ohgy takarja a lábad és senki nem veszi észre alatta a lépést bénázol.

2011. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Figyeltem és köszönöm szépen! :)
2011. júl. 31. 21:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyan pont a párom a falábú, így őt trenírozzuk most, de nálunk bevált:

[link]

Keleti Andis-Csonka Bandis táncoktató dvd itt le is tudod tölteni, de én láttam a tescoba is 2.900-ért.

Nem tudom hol laksz, de mi most nézzük a tánciskolákat és nem drágák. 4 alkalom 6000 Ft

2011. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!