Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen frizura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen frizura illik ehhez a ruhához?

Figyelt kérdés

Olyan lesz a ruhám, ami a betűket támasztó lányon van.

[link]


Hosszú, hátközépig érő hullámos hajam van, és nem tudom, hogy milyen frizurám legyen. A vállfodor miatt nem tudom, hogy pontosan milyen lenne jó, ráadásul nem szeretném teljesen feltűzni sem.


2011. aug. 1. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat menne kiengedve is egy resze, meg kontyba is....az a fodor engem idegesitene.
2011. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

hát sokféle lehet.

teljesen kiengedett

feltűzött

konty

egyik oldalon (ahol van az a fodor) ott befont vagy csak felcsatolt, másik oldalon kiengedett.


az egész attól függ, hogy lesz-e fátyol, és a igen, akkor milyen, meg hogy mennyire nagyok a füleid (tudom, hülyén hangzik, de nekem pl nagy fülem vannak, és nem szeretem mutogatni, szal nem hagyom h kilátszódjon).

úgyh téll bármilyen illik hozzá...kivéve az agyon zselézett, meg lenyalt, de gondolom olyat nem is akarsz...

2011. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

14:47 vagyok

itt egy pár honlap, amin keresgélhetsz. remélem tudtam segíteni.

[link]

[link] <- ez pl nekem nagyon tetszik, és jól is állna a ruhához;)

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én feltűzött frizurát választanék a fodor miatt. Tú sok lenne az összkép egy leengedett hajjal szerintem. Nem szigorú kontyra gondoltam.

Valami ilyesmi:

[link]


Vagy egy ilyen félig kiengedett, de a vállat mégis szabadon hagyó is szép lenne a ruhához:

[link]

2011. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A 2. linken nem az jön be, amire én gondoltam. A 6. frizurára gondoltam.
2011. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, a második linkelt frizura nagyon tetszik!

Köszönöm az eddigieket, nagyon jó ötleteket adtatok :)

2011. aug. 3. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!