Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok az ilyen ruhákró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen ruhákról? Melyiket választanátok esküvőre?

Figyelt kérdés

Koszorúslánynak lesz.

[link]

[link]

[link]

[link]


Nekem az utolsó tetszik legjobban, de nem tudom bénán nézne-e ki. A színt ne nézzétek, mert rózsaszín lesz majd.


2011. aug. 2. 18:07
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Az a "baj", hogy elég vékony vagyok és a lábaim is nagyon vékonyak. Kb mint 2 piszkafa. Ha térdig érőt választok akkor pont a legvékonyabb részt hangsúlyozom ki, ha térd fölé ér akkor az túl rövid (habár az állna a legjobban a lábaimhoz) földig érőt meg nem akarok. Azért gondoltam, hogy a 4-es lenne a legjobb megoldás mert elöl kicsit térd fölé érő, hátul viszont takarna.

2011. aug. 2. 18:20
 12/33 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is az első kettő tetszik. A harmadik szerintem túl elegáns és nem biztos, hogy kényelmes benne ropni a táncot. :)

Az uccsó elég "maradi". A cikk-cakkos alsó nem olyan szép, vonzó és elegáns. Ja és ahhoz, hogy mégis jól mutasson, hosszú lábak kellenek.

Bár, ha meggondolom a másodikhoz is.

De ez a kisugárzásodtól is függ és a stílusodtól. Szóval Neked kell a legjobban tudni.

Most megnéztem megint őket és én tuti a másodikat venném fel. :)

2011. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
57%
Az első 3 nagyon szép!Fehér akkor nem jó ha a menyasszonyi ruha is az!A fekete az nem vidám szín!A rózsaszín a legjobb választás!
2011. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
85%

Én már 7-szer voltam koszorúslány,de ha még egyszer lennék,akkor olyat választanék,mint az első,szerintem ennek a fazonja illik legjobban ezek közül koszorúslánynak,meg amúgy is tetszik. :)


26/N

2011. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
57%
Ha vékony a lábad, akkor a térdig, vagy a közvetlen térd alattig érők jól állnak. Az nem vészes, ha a vádlidat vékonynak látják. Az rosszabb, ha a combodat is látják, de csak akkor, ha tényleg piszkafa és nem csak Te látod annak. :)
2011. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Hát ez, hogy a vádlim piszkafa :) A combom az jó. Szerintem... :))
2011. aug. 2. 18:28
 17/33 anonim ***** válasza:
71%

Őszintén nekem egyik se nyerte el a tetszésemet.

[link]

Ez a 3 ruha tetszik a legjobban. Szerintem nagyon szépek.

2011. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
57%
18:29-es vagyok. Ha nem tetszik a lábad jobban jársz egy hosszú fazonú ruhával. Amit linkeltem ruhákat szerintem illőek egy vékony nőhöz.:)
2011. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Emily00 válasza:
100%
az első a befutó nálam :D
2011. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első áll legelöl a sorban :) Ezt követi a 4, 3, 2. Bár a 3. kicsit hatul nekem aránytalanul hosszúnak tűnik.
2011. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!