Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg fogja érteni ezt a különle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni ezt a különleges helyzetet a leendő feleségem?

Figyelt kérdés
Negyvenes éveim elején járó férfi vagyok, most fogok nősülni, egy hét múlva. A menyasszonyom már élt egyszer rövid ideig házasságban (kb. 10 évvel ezelőtt), de néhány hónap után elvált. A helyzet az, hogy még soha nem voltam úgy lánnyal, bármilyen furcsa is, a nászéjszakám lesz az első alkalom. Még szerencse, hogy a leendő feleségem elvált asszony, így legalább neki lesz némi tapasztalata. Hogy mondjam el neki a nagy igazságot, hogy valljam be, hogy ő lesz nekem (az ágyban) az első?
2011. aug. 5. 20:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
76%
Szerintem mondd meg neki hogy te leszel nekem az első. És ha nagyon szeretitek egymást nem lesz semmi baj, mert ha szerelemből szexelsz az nem lehet rossz :) De ez olyan romantikus :D
2011. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
68%
Fake, vahy h nem,akkor eddig kitalálhattad volna,üres éjszakáidon:).
2011. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
69%
Mióta vagytok együtt, hogy még nem volt köztetek semmi és már a házasság jön? :) Szerintem őszintén mondd el neki, nehogy hazudj neki és ebből legyen probléma. Mást nem tudsz csinálni, majd ő segít és a Te lelked is nyugodtabb lesz.
2011. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj emiatt,szeret és szerintem boldog lesz,hogy ő lehet neked az első.
2011. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
61%

A 40éves szűz...->ne haragudj, nem bántásként írtam csak eszembe jutott!

hát az igazság a legfontosabb!

attól függ, hogy akarsz-e neki meglepetést okozni!ha igen akkor elég lesz elmondani akkor, amikor már eljutottatok mondjuk az előjátékig.Ha nem akarsz meglepetést okozni neki akkor menj és mondd el neki most!(lehet hogy akkor a nászéjszakáig még változtattok rajta).

Szerintem a feleséged nem fogja bánni ezt a dolgot, sőt szerintem a mai világban jó dolog.

Azt megkérdezhetem Kedves Kérdező, hogy ez egy előre eltervezett döntés volt, hogy házasság előtt nincsen szex vagy csak így alakult?

2011. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
68%
20:23-as vagyok:azt még megkérdezhetném, hogy hogyan bírtad ki szex nélkül?mert a legtöbb férfi a mai világban erre nem képes?!
2011. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
58%
manapság van olyan, hogy no szex, de házasság már igen? hú... érdekes.:) amúgy meg szerintem is megérti.
2011. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se anyámasszony katonája, se bűnronda, egyszerűen eddig csak a munka töltötte ki az életemet napi 24 órában. Mindketten hívő emberek vagyunk, nem akartunk házasság előtti szexet.
2011. aug. 5. 20:35
 9/42 anonim ***** válasza:
26%
Jaj már, 40 éves és még szűz és ráadásul egy elvált asszony hozzámegy úgy, hogy még nem is volt köztük semmit:) (egy elvált nő azért nem ugrik bele csak úgy még egyszer egy házasságba...).Még ha 18 évesek lennének ok, de 40 évesen? Ne már emberek, megint beveszitek egy tini szórakozásból kitalált sztoriját:))
2011. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
86%
"Mindketten hívő emberek vagyunk, nem akartunk házasság előtti szexet." Akkor ennyi, tudja, hogy szűz vagy.
2011. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!