Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Különleges ajándék évfordulóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges ajándék évfordulóra. Csináltattatok már?

Figyelt kérdés
Szóval,közeleg az évfordulónk a párommal.Valami különlegeset szeretnék adni neki.Miközben erre gondoltam,eszembe jutott hogy csináltatnék pár képet.Tudjátok olyan képet,ahol szép ruhába vagyok,profin ki vagyok sminkelve,jól meg van csinálva a hajam.Szóval ilyen "retusált-profi képet magamról".Az ötlet szerintem elég jó,viszont hátul ütője hogy gondolom ez elég drága mulatság lenne.Ti csináltattatok már hasonló képeket?(Mennyibe került?)Ha igen,akkor mi volt menete?Elöszőr a fotóssal egyeztettetek azután fodrász,sminkes?Vagy ha nem csináltatták még akkor hogy állnál neki "megszervezni"?
2011. febr. 3. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy fényképes naptárat készítettem ami 13 lapból állt, 12 hónap, plusz a kezdőlap, és 13 fényképpel. Szóval minden hónapban egy közös fénykép tekint vissza rá, és rám, mert hát magamnak is csináltattam egyet:)
2011. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem csináltattam,de engem is foglakoztat a gondolat.Teszveszen láttam egyszer,az 15ezer volt mindenestül.
2011. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk az ilyen fotóknak 410Ft/db(műtermi képek) áron vannak retusálással együtt!Előbb időpontot kell kérni a fotóstól, utána fodrásztól sminkestől!

2011. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van olyan fotós, aki biztosít fodrászt, sminkest, ha kéred
2011. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!