Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehervarcsurgoi Karolyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehervarcsurgoi Karolyi kastelyban lehet eskuvot tartani? Hogyan kell azt elintezni kulfoldrol?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem tudni hogy ott van-e etterem vagy az etelt oda kell szallitani? A helyiseg dekoralt-e vagy az asztalokat es szekeket is berelni kell? Mennyibe kerul ott egy eskuvo 50 fore? Megprobaltam irasban kerni de nem valaszoltak. Telefonon nem tudok (tul draga a hosszu tavu) es nem tudok oda menni.
2011. aug. 12. 05:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát... ha nem képesek egy ilyen levélre válaszolni írásban.. akkor rájuk mernéd bízni az esküvődet?


(bocs, ez azért elég kamuszagú: ott eskövőt tartani, odautazni nem túl drága, de odatelefonálni túl drága?)

2011. aug. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Oda utaszni nem draga mert a csaladom lakik ott. Telefonalni draga mert eskuvo szervezo nelkul ha minden helysegnek telefonalnek ahol valamilyen web oldalt talaltam eskuvovel kapcsolatban akkor el is felejthetem a haza utazast azert hogy ott menjek ferjhez ahol a legtobb csaladtag el tud jonni. A repulo jegyet se tudnam kifizetni nemhogy az eskuvot meg a vacsorat. Nem kritikat kertem hanem informaciot. Bunko!
2011. aug. 12. 06:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg kérd meg a családod valamelyik tagját aki ott lakik, hogy hívja fel őket, és érdeklődje meg.

2011. aug. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Étterem:


Terasz nyitva tartás: áprilistól októberig naponta 10:00-20:00 között.

Szálloda és étterem:

Tel: +36 22 578 080 Fax: +36 22 578 081

Ip tel: +36 21 311 04 22

e-mail: kastely@karolyi.org.hu


Pogács Krisztina

szálloda, idegenforgalmi menedzser

Ip tel: +36 21 311 04 22

e-mail: pogacs.krisztina@karolyi.org.hu


Filó Zsolt

étteremvezető

Ip tel: +36 21 311 04 21

e-mail: filo.zsolt@karolyi.org.hu

2011. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztem az előző kettő alapján tudsz kérni e-mailben ajánlatot, időpontot, vázolhatod az elképzeléseket, akár kereshetsz fotókat, menüsort a neten az elképzelésedről...biztosan szívesen segítenek.

Nem tudom mikorra tervezitek az esküvőt, de szerintem nem árt igyekezni a foglalással, mert amilyen szép hely, véleményem szerint jó előre fullon lehetnek...

És kérdezd meg hogy esőre van e tervük? :)

Sok sikert, boldogságot!

2011. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ha nem képesek egy ilyen levélre válaszolni írásban.. akkor rájuk mernéd bízni az esküvődet? "


Hiába bunkóztad le, ez volt a legjobb tanács.

Inkább gondolkozz....

2011. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam. E-mailben nem minden helyrol valaszolnak. Az ettermekbol is azt mondjak attol fugg hogy mit akarok. Menjek oda es beszeljuk meg. Nem tudok oda menni ha eszembe jut egy kerdes.

Csak informaciot keresek hogy leszukitsem a valasztast. Nem ez az egyetlen hely amit nyomozok. Majd megyek amikor kell.


A fenykepesz is valaszolt csak keson mert korhazban mutetje volt. Ja akkor ot is hagyjam ki mert biztos nem tud fenykepezni? Hiszen csak a vakbelet vettek ki. Nem ugy kell felfogni hogy ha nem valaszolnak akkor nem is tudnak kiszolgalni, nehogy rajuk bizzam. Valami kozbe jott vagy meg nem olvastak el. Ennyire nem vagyok korlatolt.

Nem mindenki ul a gep elott egesz nap hogy idegenek uzeneteit olvassa hogy hol tud valami frappans vagy csipos valaszt adni.

2011. aug. 13. 04:28
 8/8 A kérdező kommentje:

A tobbieknek koszonom hogy egy par percet alvettek a napjukbol hogy segitsenek. Meg van ido, az eskuvo majdnem egy ev mulva lesz. Az anyakonyv vezeto nem ad 6 honapnal elobb datumot ugyhogy a lekotessel varni kell addig amig nem tudom a pontos napot. Addig is lehet keresni. A testveremnek elkuldtem az osszes informaciot amit itt kaptam es remelem hogy o tud intezkedni. Csak 10 percre lakik onnan ugyhogy remenykedek.

Kosz!

2011. aug. 13. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!