Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pécsen hol tudok esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen hol tudok esküvői meghívót csináltatni max 1-2 nap alatt?

Figyelt kérdés

Elcsúsztunk a meghívókkal és hétvégére már ki kéne osztanunk. Nem tudom, hogy hol lehet Pécsen csináltatni és hogy mennyibe kerülnek. Egyszerűre gondoltunk, csak gyorsan tudják elkészíteni, 12db kell.

Segítenétek? Ti hol és mennyiért csináltattátok?


2011. jún. 21. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem gyorsabb ha ti bementek egy papír írószer boltba és ott vesztek valami esküvői képeslapot, és kitöltitek, az a 12 db nem olyan sok kézzel is meglehet írni.
2011. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha ügyeskezűek vagytok,vagy van ilyen tesó,rokon,ismerős stb,akkor akár ti is elkészíthetnétek.Lehet szép papírokat,kémcsöveket,dobozkákat,egyébb kiegészítőket venni, kinyomtatni,hullámos vágóollóval vágni a széleit, stb...egy délután alatt bőven megvan a 12 darab,és közben jól szórakoztok is.

sok sikert:)

2011. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pécsi vagyok, ha gondolod tudok segíteni a kézi alkotásban.

Van is ötletem már:D

2011. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Náluk próbáld! Mi megszerkesztettük otthon, ők ott helyben megcsinálták...

[link]

Nem csak a Felsővámház utcában, hanem a Radnics utcában a digitprint is az övék. Meg ugyanott van az xpressdigital, ők is gyorsan megcsinálnak ilyesmit.

2011. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!