Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felkérték Kislányunkat koszorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkérték Kislányunkat koszorús lánynak (2 éves), aminek nagyon örülünk, mert a ruhája édes és Ő pedig egy angyal! :-) Csak én azt hittem, hogy ezt a menyasszony állja, nem pedig mi. Rosszul hittem?

Figyelt kérdés

Nincs szó nagy összegről (4E), csak tökre meglepett, nem igazán tudom, hogy működnek ezek a dolgok.

Köszi a válaszokat!


2011. aug. 18. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
neeem. nálunk is mi béreltük, nem a menyasszony. én 3x is voltam koszorúslány:D
2011. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
amikor én voltam koszorúslány akkor mi fizettük a ruhát. és az kb 20e volt.(4x-esen ráadásul).
2011. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy ezt magadnak kell állnod!

Nővérem sokszor volt koszorúslány és minden alkalommal 20-30 ezret fizetett pedig volt nagyon gazdag esküvőn is!

2011. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Az én lányom is volt koszorúslány nálunk a menyasszony aki a keresztanyja is ő fizette.De mindenhol máshogy van.Beszéld meg a menyasszonnyal.
2011. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a koszorúslány ruhát mindig az állja aki koszorúslány lesz.A ti esetekben ti álljátok a kicsi lánynak.Nem a menyasszony vagy vőlegény dolga lenne kifizetni,de vannak kivételek amikor ők állják.
2011. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez így van, meglehet kérdezni hova mentek esküvőre?:)

Csak mert mi is megyünk(:

2011. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is voltam koszorúslány, és a menyasszony fizette a ruhát. Mikor nekem volt esküvőm, a barátnőm volt a vőlegény kísérő, és én álltam a ruháját. Sztem annak kell állni a ruhát aki felkéri a másikat. Most minek vernénk mást költségbe? persze szokás kérdése,de sztem a menyasszonynak kéne fizetnie, hamár szeretne kis koszorúslányokat :S
2011. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor állja a menyasszony a ruha költségeit, ha az ő ízlésének megfelelően egységes színben vagy formában készül az összes koszorús lánynak...ha ilyenről nincs szó akkor nektek kell fizetni
2011. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én voltam koszorúslány, akkor a menyasszony állta a ruhám. (15 ezer volt). Mikor mondta, hogy menjek el lefoglalni, akkor mondta, hogy ők fizetik majd.

Rózsaszín nyakkendő volt a koszorúsfiúknak, azt is ők adták.

2011. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
15:40-es mondja jól, ja a menyasszony választja a ruhát, ő fizet, ha ti, akkor ti.
2011. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!