Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői tanu felkérése esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői tanu felkérése esetén illik e?

Figyelt kérdés
Párom a 20 éves öccsét akarja felkérni esküvői tanunak magának, én a nővéremet nem szeretném mert nem vagyunk olyan jó viszonyban.Inkább valamelyik barátnőmet.Ciki lenne, ha én nem tesómat kérném fel?Nem jönne ki hülyén?Ki, hogy látja?
2011. aug. 24. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérsz fel, akit akarsz.
2011. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Azt kérsz fel, akit akarsz. Valóban, ha nem vagytok közeli viszonyban a nővéreddel, akkor felesleges. Ezek e tények.


Viszont jól érzed, hogy kissé furcsa lesz a szitu.

2011. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérsz fel tanúnak akit akarsz!
2011. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Furcsa ez a helyzet. Persze azt kérsz fel, akit akarsz, de ez még jobban eltávolíthat a nővéredtől.

Ülj le nővéreddel és beszélj róla, hogy egyáltalán neki lenne-e kedve ehhez. Ha ő is így gondolkodik, mint te, akkor azt fogja javasolni, hogy a barátnőd legyen a tanúd.

2011. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
férjem tanúja a bátyja volt,nekem pedig a legjobb barátnőm,senki nem nézett furcsán..
2011. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lenne furcsa, ne a "közönségnek" akarjál eleget tenni
2011. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bátyám volt a tanúm, a férjemnek is van bátyja, de ő mégis egy nagyon jó barátját kérte meg rá. A mi esküvőnk előtt két héttel volt a férjem bátyjának az esküvője, ő sem kérte fel a férjemet tanúnak. Nem túl jó a viszonyuk, bár nem is utálják egymást. Szerintem semmi baj ezzel.
2011. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérsz fel, akit akarsz. A férjemnek a legjobb barátja volt a tanúja, nekem pedig a férjem öccse. Annyira szeretem őt, mintha saját öcsém lenne, így a férjem meg sem lepődött, amikor bejelentettem, hogy én szeretném őt.


Az esküvő a te napod. Neked kell jól érezned magad. :)

Szerintem abszolút nem ciki. :)

2011. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az lenne furcsa, ha egy olyan személyt kérnél fel, akivel nem vagy túl jóban. Ne azzal foglalkozz, hogy mit illik/nem illik, hanem hogy mit szeretnél!
2011. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az ultrakonzervatív emberek meg pár idős ember akadna ki ezen... azt kérsz fel tanúnak, akiről úgy gondolod, hogy megérdemli azt, hogy ő legyen A tanú életed legszebb pillanatán... csak a hagyományok miatt ne kérj fel olyasvkit, akivel nem vagy olyan kapcsolatban...
2011. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!