Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt illik nászajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt illik nászajándékba adni?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva hivatalosak vagyunk a szomszédlány lagzijába. Mennyit illik ilyenkor nászajándékba adni? Persze, tudom, hogy pénztárca függő, de kíváncsi lennék, ti mennyit adtatok/adnátok, ha ilyen helyzetben lennétek! Köszi a válaszokat! :)


(Nem baráti , csak jó szomszédi viszonyban vagyunk)


2011. aug. 26. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ketten 20E szerintem.
2011. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Hányan mentek??

Szerintem 20000 Ft minimum!+ persze ahogy a pénztárcád bírja, de a kaja árát illik "visszaadni".

2011. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen! 5-en megyünk!
2011. aug. 26. 13:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a felesegemmel 2-en voltunk. Egy NAGYON JO baratnak boritekben 40-et adtunk es 5-ot a tancba.
2011. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten 20at adtunk
2011. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tudom,fejenkent 10 e Ftot illik(persze a gyerekeket nem kell nézni).
2011. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Minimum annyit amit fejenként megesztek(:
2011. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kéne nézni a gyereket? Az nem eszik?( nem csecsemőről beszélek). Nálunk a gyerekeknek is ugyanakkora adag volt, ugyanannyi pénzért.

Ha öten mentek 50 ezret illene adni. Vagy minimum, nagyon minimum 40et. Mi pár hete voltunk négyen, 60 ezret adtunk, másodunokatestvérem esküvőjére.

2011. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi fejenként 20at adtunk. (4en voltunk) mondjuk ők illedelmesen bele is írták a meghívóba,hogy pénzt szeretnének,ami megkönnyítette a helyzetünket,nem kellett törni a fejünket,vajon minek örülnének. volt aki boritékban odaadta,volt menyasszonytánc,mi akkor dobtuk be.
2011. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi ketten voltunk a barátunk esküvőjén mi 100 ezret adtunk nekik! Még adtunk nekik 2 babaruhát ezt végül is a menyasszony kérte tőlünk hogy adjunk neki babaruhát és majd ő kifizeti, de természetesen nem engedtük neki. Ahogy átadtuk neki a kis ajándék táskát akkor a férje kezébe adta és ahogy kivette nem értette az egészet hogy minek a 2 babaruha és akkor mondta el a felesége hogy iker gyermekeik lesznek. Akkora örömöt még senki arcán nem láttam! :)
2011. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!