Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Alacsony, kicsit telt lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, kicsit telt lánynak milyen stílusú menyasszonyi ruha való? Linkelnétek nekem képeket?

Figyelt kérdés

Lassan eljött az idő, hogy a ruhám után nézelődjek, viszont nem tudom milyen fazonok állnának jól. Pociból, és combból lenne mit leadni, mellekkel is meg vagyok áldva. És átlagosnál tényleg egy kicsivel alacsonyabb vagyok.

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 31. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány cm az az alacsony?
2011. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
153 :)
2011. aug. 31. 13:38
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem valami ilyesmit kéne fölvenned: [link]

vagy esetleg nem hosszú ruhát hanem egy kicsit rövidebbet,hogy ne nyomjon össze: [link]

[link]

:)

2011. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerüen menj be szalonokba és próbálj fel külömbözö fazonuakat.

én 163 cm vagyok és 63 kiló voltam az esküvökor, nagy cicikkel. nekem olyan volt ami kiemalte a ciciket de nem lógtak ki belöle + mivel a karom nem túl vékony volt egy váll szélén felmenö pánt volt.


de ezer ruhát felpróbáltam nehéz nagy cicikre ruhát találni.

2011. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
OFF: Jé 1 cmvel vagyok nálad magasabb. 17 vagyok. És most fogyókúrázom mert minden kg meglátszik rajtam.
2011. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Én valami olyasmit ajánlanék, hogy fent fűzős, az szép derekat csinál, lehet pánt nélkül, vagy pántos is. A szoknya pedig nyugodtan lehet nagyobb, kicsit 'hercegnős', az alatt senki meg nem mondja, hogy modell lábakat rejtegetsz-e v sem:) azért nem kell túlzásba vinni az alsószoknyákat, mert akkor olyan leszel, mint egy kis tortadísz. Jó lenne, ha magassarkút vennél, azzal tudsz csalni. De a legbiztosabb, ha elmész egy esküvői ruha szalonba, és próbálgatod a fazonokat.
2011. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen alkat vagyok mint te, a rövid ruhás válaszolót nem bántani akarom, de higgye el, nem lennének jók azok a ruhák. Mivel nagyon alacsonyak vagyunk, a lábunk is rövid, ráadásul nem is piszkavasak vagyunk, egy olyan hosszúságú ruha borzalmasan mutatna. Kettévágja az amúgy is rövidke lábat és elefánt vastagságút csinál belőle. :( Nekem is nagyon tetszenek azok a ruhák, de az alkatom miatt egyszerűen sirhatnékom van, ha felveszem. :)


A lényeg az, hogy ne túl habos babos legyen, mert eltűnsz benne. Lehet királylányos, de ne az a légballon méretű szoknyás verzió legyen, plusz ne legyen vízszintesen osztott a szoknyája, tudod arra godnolok, aminek a fodrai ilyen szép vízszintes sorokba vannak rendezve, mert az is szélesít és még jobban összenyom.

2011. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy A-vonalú ruhát,vagy pedig "Empire" fazonút (mell alól bővülő)válassz,ezek állnak jól alacsonyabb,teltebb alkatúaknak.


Pl.: Empire:


[link]

[link]

[link]


A vonalú:

[link]

[link]

2011. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Én is a "ne legyen" részt bővítem, bocsi :D

Ne legyen pánt nélküli, nagy mellen nem mutat jól. Viszont a nyakbakötős jó lenne.

2011. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem igaz,hogy a pánt nélkülei nem áll jól nagy mellűeknek! Jól áll,ha szép karcsú derék társul hozzá,és a mell nem lóg!
2011. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!