Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki adna nekem jópofa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna nekem jópofa tippeket esküvöre? Min lehet spórolni?

Figyelt kérdés
Sajnos nekünk kell összegyüjteni az esküvöre és mi szervezzük,de szeretném,ha jól sikerülni.A hangulat a lényeg és a romantika.
2011. aug. 31. 13:45
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Zenekarunk van ismerösileg,nem templomban lesz és ddiszitönk és virágos ismerösünk is van.Mennyi még a teendö és min mennyit tudnánk spórolni?
2011. aug. 31. 13:46
 2/29 A kérdező kommentje:
Ja és ékszerboltban dolgozom,szóval az is megvan....A párom pedig informatikus és nyomtatni szerkeszteni tud meghivókat....
2011. aug. 31. 13:48
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Kell étel, a sütiket lehet nagymamák, nagynénék segítségével intézni. Egyebeket vendéglátós ismerős segítségével lehet olcsóbb. Kell menyasszonyi ruha, koszorúslány ruha, ebben szintén segíthet nagymama (ha tud varrni), vagy varrónő ismerős. Koszorúslányoknál az is megoldás lehet, hogy színben egyezel meg velük, mindegyik beszerez magának egy olyan színű koktélruhát (és akkor ezt máshová is tudja hordani), csak mondjuk mindegyiknek lesz egy kis csokor a kezében, v dísz virágból a kezán/csuklóján.
2011. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj, de ez nem elég? Valakinek senkije nem dolgozik ilyen helyen mégis kijön olcsón a lagziból..

Úgy lehet spórolni, hogy fogsz két tanút, viszel pezsgőt és aláírjátok a papírt aztán kettesben vagy 4-esben vacsi. Puszipá. Ennyi.

2011. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Már ezzel megspóroltátok egy átlag esküvő árának felét...hová akartok még?Mennyi vendég lesz és milyen kaját,piákat szeretnétek?
2011. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Akkor már csak Gordon Ramsay-vel kéne összebratyiznod!
2011. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%

13:48


Érdekes, én nem vagyok informatikus mégis tudok meghívokat szerkeszteni és nyomtatni.



Egyébként azzal spórolnátok a legtöbbet ha nem lenne ceremónia, csak a hivatalban aláírnátok a papírokat.

2011. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Például nem kell profi fényképészt fogadni, ha vannak a családban, vagy a rokonságban olyanok, akik jól tudnak fényképezni. Nálunk is barátok készítették a fényképeket, meg a videókat és sikerültek olyan jól, mintha profi csinálta volna.
2011. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyosak vagytok.Kereskedelemben dolgozok és igencsak szert tettem ismeretekre.Megnyugtató,mert én azt hittem igy is horror lesz,de akkor köszi a megnyugtatást.Ugyanis szülök nekem nincsenek,völegényemnek vannak de nem tudnak segiteni.....
2011. aug. 31. 13:54
 10/29 A kérdező kommentje:
13.52 igazán kedves.Csak ugy mondtam....örülj hogy ilyen ügys vagy.Természetes hogy izgulok,mert azt szeretném,hogy minden sikerüljön
2011. aug. 31. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!