Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért olyan népszerüek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan népszerüek a nyári esküvök?

Figyelt kérdés

Annyira jó kánikulai 40 fokban izzadni a gyönyörü ruhában, zakóban? Végig legyezni magad a menükártyával a vacsorát,mikor a melegben igazán senki nem kíván annyi kaját,csak vedel..Aztán a jól kiizzadt vendékekkel menyasszonytáncot táncolni éjfélkor.

Szerintetek?


2009. ápr. 23. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
de utána eltudsz menni nászutra
2009. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10-20 évvel ezelőtt még nem volt divat étteremben tartani a lakodalmat (főként vidéken). Építettek (vagy kölcsönöztek) egy sátrat a kertben, és ott tartották a lakzit. Dél körül kezdődött az egész az ebéddel, a szertartás meg du. 3-4 óra körül. Mire visszaértek már nem is volt annyira meleg főleg, ha addig felhajtották a sátor oldalát. (Sokáig még sátort se használtak, egyszerűen kiültek a szabad ég alá, erre pedig július-augusztus a legalkalmasabb.)


A lényeg: a sátor fűtése nem volt igazán megoldható ezért lett szokás inkább nyáron tartani a lakodalmakat. Ez a szokás máig él. (Nem beszélve a sok leittasodott vendégről, akiknek nyáron kisebb az esélyük a megfagyásra!)


Manapság mindenki inkább étteremben, rendezvényházban tartja, ahol mindegy milyen idő van kint. Legfeljebb nem mennek gyalog a templomba.

2009. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szeptember még csak , de az október, november???? Nincs annál szomorúbb látvány, mint hideg, esőső, ködös idő, lucskos sárral, ezek mind hangulatrombolók. Az esküvő napján elég sok időt töltenek a szabadban, gyülekezés, templomba be-ki, anyakönyvvezetőhöz be-ki, ahol bőrig ázhatnak. A szabadtéri fényképpezés?????? park rózsával? tavacska kis híddal, kastálykorlát? ezek pedig elmaradnak. Nyáron is eshet az eső, de százalékban kisebb rá az esély, mint egy őszi, vagy téli esküvő esetén.
2009. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk júniusban volt, és nem bántuk meg! Nem volt meleg, kb. olyan idő volt, mint most, áprilisban. Voltam téli esküvőn is, majdnem megfagyott a menyasszony a hosszú ujjú ruhában is. Télen kiszámíthatatlan az idő, ősszel meg lehangoló. Tavasszal még szép lehet házasodni, csak akkor nehezebb nászútra menni.
2009. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk november 24-én volt az esküvőnk,2 éve. Pont azért,mert párom nagyon izzadós,neki a 22 fok már kánikula,izzad,mint egy lovacska. Nekem gyönyörű fehér,abroncsos ruhám volt,teljesen szigetelt alul,egy centi hideget sem éreztem,felül pedig bunda kepp (rövid,hosszú ujjú kabátka) volt rajtam,szintén finom meleg.

Az esküvő pedig az I.számú központi házasságkötőben volt, a Teréz krt-on,tehát eleve esély nem volt parkos,szökőkutas fényképezkedésre (nem is a mi stílusunk lett volna...),teljesen jól funkcionált e téren a házasságkötő gyönyörű aulája.

Tehát nekünk nagyon bejött a téli esküvő,de ezt mindenki maga dönti el.

2009. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 2007.december 15-én volt az esküvőnk!!!!!!!!!!!!

Utálom a nyarat! Gyönyörű hóesésben férjhez menni. A kinti fényképekről nem is beszélve. Nem mindenki büszkélkedhet ilyen fotókkal. Felejthetetlenül szép élmény mindenkinek aki ott volt!

2009. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mi esküvönk amúgy márciusban volt,5 éve, nagyon szép tavaszi idöben,nem fáztam az ujjatlan ruhámban,a vendégek meg csak a tánctól izzadtak, tökjó volt az egész.
2009. ápr. 26. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!