Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 70 fős násznépnek jó ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70 fős násznépnek jó ez a menü? Az árajánlatot még várom. (a sütit házilag mi visszük)

Figyelt kérdés

vendégvárónak fasírtgolyók és egy pohár pezsgő


Leves:

Újházi tyúkhúsleves


Főétel:


rántott karaj

rántott sajt és gomba

sült csirke

lecsós borsós sertés vagy szarvas pörkölt


Köret:


petrezselymes krumpli

rizs

nokedli


savanyúnak:

uborka

csalamádé

erős paprika


éjfélkor töltött káposzta és maradék húsok:


Desszertnek házi süti:


mandulás szelet

kókuszgolyó

zserbó

meggyes piskóta

pogácsa és sajtos stangli


kíváncsi vagyok a véleményekre, ötletekre, még lehet rajta módosítani.


2011. szept. 28. 14:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
+ még ugye a menyasszonyi torta 3 ízű lesz, de más torta nem lesz.
2011. szept. 28. 14:45
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

szerintem jók az ételek.

Sütikhez még én tennék 1-2 fajtát.

2011. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ. milyen sütire gondolsz? várom az ötleteket :D
2011. szept. 28. 14:51
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Én a sütikhez tennék még sósat :)


Meg szerintem főételnél a karaj helyett lehetne mondjuk csirke/pulykamell.

2011. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Én hiányolom a salátát. Azt nem szeretnél?
2011. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, nekem nagyon "semmilyen"... Most elképzeltem, melyiket választanám és őszintén szólva egyiket sem.


Én ezeknél sokkal különlegesebbet várnék egy lagzin. Többféle (2-3) leves, izgalmasabb főételek (olyanok, amiket nem esz minden héten az ember...).


Persze nem én leszek a násznép tagja, a ti döntésetek.


Sok boldogságot! :)

2011. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk a következő volt a menü - és mindenki dicsérte, meg degeszre ették magukat (mondjuk nagyon finom is volt)


újházi tyúkhúsleves

egybensült mangalica

sült csirkecomb

rántott karaj

rántott gomba

rántott karfiol

petrezselymes burgonya

rizs

savanyúság (vegyes)


éjfélkor szürkemarhapörkölt tarhonyával


5 féle aprósütemény (házi sütik)

menyasszonyi torta + még 4 torta (a menyasszonyi az feketeerdő-torta volt, a többi: puncs, csoki, dió és gyümölcs)


5 ezer/fő volt, plusz a sütik ára (egy évvel ezelőtt), Tápiószentmárton, Kincsem Lovaspark


Mindenki dicsérte a menüt, hogy fantasztikusan finom is volt, meg bőséges, mindenki talált magának valót (vegetáriánus vendégek is voltak, miattuk volt a gomba és a karfiol) és a hely is csúcs. Ha valaki a környéken csinál lagzit, csak ajánlani tudom őket, nagyon jól főznek, gyönyörű az egész, a felszolgálás olyan flottul ment, mint még sose láttam, ráadásul kaptunk egy csomó bónuszt (pl. ajándék lakosztály egy éjszakára).

2011. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam. A saláta nekem is megfordult a fejemben, de igazából nem salátás a násznép. Vidéki borászok, soha senkit nem láttunk még salátázni, esetleg amin gondoldkodtunk, a fasírthoz a krumpli saláta, sima saláta. De egyelőre még várunk az ajánlatra. Ha elég jól jön ki, akkor még változtathatunk rajta. Egyébként tudom, hogy elég snassz, ez nekem is megfordult a fejemben, de egyelőre erre van keret, szerintem így is van választék, egyelőre nem tudunk többet megengedni magunknak. De hangsúlyozom, hogy minen az áraktól függ. De mindenkinek ment a zöld kéz, mert jó ötletek, és köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 28. 15:29
 9/14 A kérdező kommentje:
ja igen, mi van benne az árban. mint említettem, a vacsora előtt a fasírt és egy pohár pezsgő, és nekünk (a párnak) egy 4 ágyas szoba egész hétvégére.
2011. szept. 28. 15:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz, mondjuk ilyen kaják egy átlag vasárnapi ebéden fordulnak elő, de nekem is van vidéki borász rokonságom és kajákban ők tényleg az a konzervatívabb ízlésű fajta, a marinált tengergyümölcse üzbég mozzarellaszószban talán nem az ő ízlésük :)

külön jó pont, hogy egy vega se marad éhen, hátha az is lesz köztük, 70 ember közt bármikor lehet. (esetleg a vendégváró falatok közt is lehet vega opció, pl. falafel, eléggé hasonlír a fasírthoz.)

2011. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!